گزینه چند نفره سونی برای مدت محدودی رایگان است


بازی چند نفره با دوستان در پلی استیشن معمولاً به اشتراک PS Plus نیاز دارد. با این حال، آخر هفته آینده، Sony Interactive Entertainment همچنین امکان بازی آنلاین با دوستان را برای غیر مشترکین فراهم خواهد کرد.

سونی پلی استیشن

سونی پلی استیشن: برای مدت محدودی از چند نفره به صورت رایگان لذت ببرید

فقط با اشتراک پلی استیشن پلاس امکان بازی آنلاین با دوستان وجود دارد. این قانون برای مدت کوتاهی به حالت تعلیق درآمده است، بنابراین شما می توانید از این عملکرد استفاده کنید از 10 تا 11 دسامبر رایگان برای استفاده برای مثال، برای بازی آنلاین Call of Duty Modern Warfare 2، تنها به اتصال اینترنت و یک حساب شبکه پلی استیشن نیاز دارید.

این اولین بار نیست که سونی چنین اقدامی را انجام می دهد، اما ممکن است تلاشی برای انجام مجدد آن باشد مشترکین بیشتر تا برای خودش برنده شود اخیراً در نوامبر، این شرکت تأیید کرد که تعداد مشترکان آن تقریباً دو میلیون کاربر از زمان اجرای ساختار سه لایه جدید در ژوئن (منبع: VGC) کاهش یافته است.

پلی استیشن پلاس: این سرویس چه چیزی را ارائه می دهد؟

در صورتی که هنوز با آن برخورد نکرده اید. اکنون Essential، Extra و Premium وجود دارد سه نسخه های مختلف:

1. PlayStation Plus Essential (8.99 دلار در ماه)

این اشتراک با مدل قبلی «پلی استیشن پلاس» مطابقت دارد. بنابراین شامل چند نفره آنلاین، تخفیف‌های ویژه در فروشگاه و بازی‌های «رایگان» ماهانه است.

2. PlayStation Plus Extra (13.99 یورو در ماه)

علاوه بر نسخه Essential، این اشتراک شامل بیش از 400 بازی PS4 و PS5 است که می توانید آنها را در کنسول خود دانلود کنید.

3. PlayStation Plus Premium (17.99 یورو در ماه)

این اشتراک شامل تمام مزایای نسخه های Essential و Extra است، اما همچنین به شما امکان دسترسی به بیش از 340 بازی کلاسیک پلی استیشن از دوران PS1، PS2، PS3 و PSP را می دهد. با این حال، بازی های PS3 فقط قابل پخش خواهند بود.

در این ویدیو به شما می گوییم کدام بازی ها را در ماه دسامبر نباید از دست بدهید:

جدید “بازی های رایگان به هر حال، دسامبر شامل Mass Effect Legendary Edition (PS4)، Biomutant (PS5/PS4) و Divine Knockout: Founder’s Edition (PS5/PS4) است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع