گرمایش گاز و نفت قدیمی: این مجازات های شدید تهدید می کند

بسیاری از آلمانی ها از این طرح ها غافلگیر شدند گرمایش گاز و نفت از سال 2024 ممنوع خواهد شد باید. هرکسی که مجبور است سال آینده سیستم گرمایشی خود را تعویض کند، زیرا سیستم گرمایش گاز و نفت قدیمی خراب شده یا در حال ساختن یک سیستم جدید است، باید یک سیستم گرمایش سازگار با آب و هوا نصب کند. به عنوان مثال، پمپ های حرارتی، سلول های سوختی یا سیستم های گرمایش گلوله ای از جمله این موارد هستند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

هرکسی که فکر می کند می خواهد چیزی را فریب دهد تا خود را از نصب گرمایش سازگار با آب و هوا نجات دهد، باید منصرف شود. دودکش‌کش‌ها که به طور منظم سیستم‌های گرمایشی را چک می‌کنند، باید موظف باشند خرابی‌های کامل را گزارش کنند. این برای اطمینان از این است که سیستم های معیوب که دیگر قابل تعمیر نیستند، در واقع با جایگزین های سازگار با آب و هوا تعویض می شوند. هر کسی که به آن پایبند نیست باید یکی داشته باشد پرداخت جریمه تا 50000 یورو (منبع: تصویر).

قرار است سیستم های گرمایش گاز و نفت در آلمان ممنوع شود. در عوض باید از سیستم های گرمایش سازگار با آب و هوا استفاده کرد. هر کسی که سعی کند قوانین جدید را دور بزند و گرفتار شود ممکن است با جریمه سنگینی روبرو شود.

جریمه های سنگینی برای گرمایش گاز و نفت قدیمی در نظر گرفته شده است

می توانید هزینه برق خود را با یک نیروگاه بالکن کاهش دهید:

بخاری های گازی و نفتی قدیمی قابل تعمیر است

از آنجایی که مقامات مختلف مسئول چنین مواردی در هر ایالت فدرال هستند، مجازات ها نباید مستقیماً اعمال شوند، بلکه در صورت یافتن چیزی ابتدا هشدار می دهند. علاوه بر این، باید برنامه های تامین مالی و دوره های انتقالی وجود دارد، به طوری که هیچ کس یک شبه با چالش مالی بزرگی مواجه نمی شود. به هر حال، نصب یک پمپ حرارتی می تواند تا 40000 یورو هزینه داشته باشد.

بر خلاف فرضیات قبلی، یک قانون استثنای مهم برای سیستم های گرمایش گاز و نفت قدیمی وجود دارد. اگر بخاری بعد از سال 2024 خراب شود، نیازی به تعویض فوری نیست، بلکه قابل تعمیر است. با این حال، واقعیت این است که یک سیستم گرمایش گاز و نفت باید پس از 30 سال تعویض شود. این یک قانون جدید نیست، اما از سال 2020 اجرا شده است. اینکه آیا واقعاً ممنوعیت گرمایش گاز و نفت طبق برنامه اجرا می شود یا خیر، باید دید. ما شما را در جریان خواهیم گذاشت.