گجت ADAC با قیمت مقرون به صرفه: آلدی دریل های شارژی با کیفیت بالا را به فروش می رساند

اگر برای پروژه های خود به یک دریل شارژی قدرتمند نیاز دارید، اکنون باید از فروشگاه آنلاین Aldi دیدن کنید. در حال حاضر می توانید یک مدل با کیفیت بالا را از سازنده Mannesmann با قیمت مقرون به صرفه تهیه کنید که توسط ADAC نیز توصیه می شود. ما جزئیات را برای شما داریم.

Aldi: مته شارژی ADAC با قیمت کمتر از 70 یورو

درایور شارژی بسیار راحت و ارگونومیک طراحی شده است. دسته لاستیکی است و در حالی که در دست احساس راحتی می کند وزن کم تنها 2.6 کیلوگرم کار را در مدت زمان طولانی آسان تر می کند. هر دو تنظیمات سرعت یکی را فعال کنید کنترل دقیق سرعت و سازگاری بهینه با کار مربوطه.

می توانید قیمت های بیشتر Aldi را در اینجا بیابید:

خرید دریل شارژی برای چه کسانی ارزش دارد؟

به جای 129 یورو RRP: مته شارژی 20 ولتی با باتری لیتیوم یونی و چراغ LED در کیف همراه با لوازم جانبی. توسط کارشناسان ADAC تست شده است.

Mannesmann M17692 در نسخه ADAC یک ابزار قدرتمند با یک باتری لیتیوم یون 20 ولت، که طول عمر طولانی را تضمین می کند. راننده مته دارای یک حداکثر سرعت 1400 دور در دقیقه و یکی گشتاور 35 نیوتن متر، که آن را به یک شریک قابل اعتماد برای بسیاری از مشاغل اطراف خانه یا کارگاه تبدیل می کند. چاک سریع 10 میلی متری به شما این امکان را می دهد که مته ها و مته ها را سریع و آسان تغییر دهید در حالی که روشنایی LED یکپارچه دید بهتری از سطح کار فراهم می کند.

چقدر تخفیف دهنده را می شناسید؟ در این ویدیو بدانید:

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 05/07/2023 01:17

دریل/درایور بی سیم Mannesmann چه کاری می تواند انجام دهد؟

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 05/06/2023 21:34

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Aldi فقط پیشنهاد مناسبی را برای متخصصان بهبود خانه و هر کسی که می‌خواهد در فروشگاه آنلاین یکی از سهامداران باشد، دارد: شما آن را دریافت می‌کنید. Mannesmann M17692 در نسخه ADAC با لوازم جانبی با قیمت مناسب از 69.99 یورو (به پیشنهاد در Aldi مراجعه کنید). هزینه های حمل و نقل اضافی 4.95 یورو وجود دارد.

درایور دریل شارژی ADAC 20 ولت

درایور دریل شارژی ADAC 20 ولت

به طور خلاصه، دریل شارژی Mannesmann M17692 ADAC یک ابزار قدرتمند و راحت است که برای استفاده عمومی در خانه یا کارگاه بسیار مناسب است. با توجه به عملکرد و تجهیزات، پیشنهاد در Aldi ارائه می دهد ارزش بسیار خوبی برای پول اگر به یک دریل قابل اعتماد نیاز دارید که بتواند در بسیاری از موقعیت ها از شما پشتیبانی کند، پس حتماً باید پیشنهاد فعلی Aldi را در نظر بگیرید.

دریل شارژی ADAC 20 ولت اکنون از 69.99 یورو در Aldi