کیف پول آینده از «لانه شیر»

این شامل مهمترین کارت ها مانند شناسنامه، گواهینامه رانندگی یا کارت اعتباری و همچنین اسکناس می شود. اگر بیشتر می خواهید، می توانید Lockard خود را نیز گسترش دهید. ترفند واقعی این است ساختار مدولار: یک صفحه دیگر برای سکه، برای AirTags و حتی برای کلید وجود دارد. کنار هم نگهداشته شده پانل های فردی یک هستند نوار لاستیکی.

نتتو با قیمت 14.99 یورو، 5 یورو از تولیدکننده کم می کند. مجموعه 4 تایی از خود Lockard با قیمت 19.99 یورو در دسترس است. این باعث می شود تخفیف ارزان تر شود، اما خریداران خالص 46 درصد وعده داده شده را پس انداز نمی کنند. هم با نت و هم با خود Lockard، خریداران نیز باید 4.95 یورو برای هزینه های حمل و نقل بپردازند. اگر می خواهید ذخیره کنید، تنها راه باقی مانده این است که به شعبه محلی Netto بروید.

کیف پول کارت قفل -متفاوت  نسخه - 4 عدد.  سیاه

لاکارد می خواهد “کیف پول آینده” باشد. این به زنگ های ضخیمی که از جیب شلوار شما بیرون می زند پایان می دهد. Lockard از چرم یا سایر منسوجات ساخته نمی شود، بلکه از پلاستیک ساخته شده است. اون لاکارد به طور قابل توجهی کوچکتر و نازکتر از کیف پول های کلاسیک. فقط برای موارد ضروری جا دارد.

کیف پول کارت قفل -متفاوت نسخه – 4 عدد. سیاه

دیگر برای پرداخت نیازی به کیف پول ندارید:

ارزان تر از خود سازنده

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Lockard در حال حاضر در Netto ارزان تر است. تخفیف‌دهنده می‌خواهد برای ست 4 تایی متشکل از دو پوسته بیرونی، یک نوار لاستیکی و یک محفظه نقدی 14.99 یورو داشته باشد (مشاهده در Netto). همچنین مجموعه 6 عددی موجود است که مجموعه 4 عددی موجود را با یک محفظه کلید و یک نگهدارنده آهنربا گسترش می دهد. قیمت آن 29.99 یورو است.

خیلی وقت‌ها پیش نمی‌آید که همه اعضای هیئت منصفه در «لانه شیر» برای یک معامله با هم می‌جنگند. در آخرین شماره از برنامه Vox، Lockcard این کار را انجام داد. کیف پول آینده اکنون با قیمت مقرون به صرفه 14.99 یورو از نتتو در دسترس است.

در نمایش محبوب Vox “Die Höhle der Löwen” (لانه شیر)، هر یک از اعضای هیئت داوران اسب سرگرمی خود را دارند. Carsten Maschmeyer اغلب برنامه ها و خدمات مالی را ترجیح می دهد، لوازم آرایشی Judith Williams و Ralf Dümmel عاشق یاران کوچکی هستند که مشکلات آزاردهنده روزمره را حل می کنند. زمانی که یک محصول مورد توجه همه شیرها قرار می گیرد، قابل توجه تر است. دقیقاً این معجزه دارد قفل انجام شده است.

نت کیف پول «لانه شیر» را به قیمت 14.99 یورو می فروشد

هدف کیف لاکارد کاهش به موارد ضروری است. (منبع تصویر: Lockard)

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 04/07/2023 05:35