کوچک، کاربردی و صرفه جویی برای گوشی هوشمند شما

اگر باتری گوشی هوشمند تمام شود، هیچ چیز کار نمی کند: بدون واتس اپ، بدون تماس، بدون پرداخت تلفن همراه. هر کسی که تا کنون از استفاده از پاوربانک اجتناب کرده است، اکنون باید در مورد آن تجدید نظر کند. پاوربانک با تخفیف در آمازون فروخته می شود که دارای چندین ویژگی خاص است – و در حال حاضر قیمت آن کمتر از 22 یورو است.

آمازون پاوربانک جمع و جور را با تخفیف می فروشد

به 21.63 یورو (اکنون در آمازون مشاهده کنید) پاور بانک INIU از خرده فروش آنلاین در دسترس است. این فعلی است بهترین قیمتهیچ جا پاوربانک ارزان تری پیدا نمی کنید. معمولا خریداران باید حدود 34 یورو بپردازند. علاوه بر این، در حال حاضر یکی وجود دارد کوپن 10 درصدی، که از طریق آن می توانید بیشتر صرفه جویی کنید. با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت پاور بانک را می توان با هر گوشی هوشمند فعلی (آیفون، گلکسی، پیکسل و غیره) استفاده کرد. حد اقل یک بار کاملا شارژ شده تلفن های همراه با باتری چند برابر کوچکتر.

پاوربانک INIU 10000mAh، سه درگاه USB، با پایه داخلیپاوربانک INIU 10000mAh، سه درگاه USB، با پایه داخلی

پاوربانک INIU 10000mAh، سه درگاه USB، با پایه داخلی

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در 18 ژوئن 2024 در 6:35 صبح

علاوه بر این، پاوربانک سه ویژگی را ارائه می دهد که آن را از بسیاری دیگر متمایز می کند:

  • ابعاد فشرده: با ابعاد 10.54 x 6.6 x 2.39 سانتی متر، پاوربانک نسبتا جمع و جور و به سختی بزرگتر از یک کارت نقدی یا اعتباری کلاسیک. وزن 250 گرمی نباید در کوله پشتی یا جیب کت قابل توجه باشد.
  • قوس: این به ویژه هوشمندانه است پایه یکپارچه. این بدان معناست که شما می توانید به راحتی یک فیلم یا سریال را در حال حرکت تماشا کنید. زاویه دید کج نیز برای ویدئو کنفرانس ایده آل است.
  • ارتباطات زیاد: در دسترس برای انتخاب دو پورت USB-A و یک پورت USB-C. این بدان معنی است که می تواند سه دستگاه را به طور همزمان شارژ کند – برای دادن همزمان آب گوشی هوشمند، هدفون و ساعت هوشمند شما عالی است. این پاوربانک از شارژ سریع نیز پشتیبانی می کند. صفحه نمایش LC اطلاعاتی در مورد میزان شارژ ارائه می دهد.

علاوه بر خود پاوربانک، محدوده تحویل شامل یک مورد است کابل USB-A به USB-C شامل و همچنین یکی چمدان. راهنمای کاربر نیز گنجانده شده است.

کدام پاور بانک ارزشش را دارد؟

پاور بانک INUI مورد استقبال مشتریان آمازون قرار گرفته است. با بیش از 20000 بررسی، خریداران به طور متوسط ​​ارسال می کنند 4.6 از 5 ستاره. نسبت قیمت به عملکرد، عملکرد شارژ و دوام به ویژه مورد تحسین قرار گرفت. پاوربانک‌های دیگر ظرفیت بیشتری را ارائه می‌کنند، اما بزرگ‌تر، سنگین‌تر هستند و پایه‌ای کاربردی ندارند. هر کی دنبال یکی میگرده پاور بانک جمع و جور که در صورت تمایل به نگهدارنده تلفن همراه تبدیل می شود و از اینجا می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

پاوربانک INIU 10000mAh، سه درگاه USB، با پایه داخلیپاوربانک INIU 10000mAh، سه درگاه USB، با پایه داخلی

پاوربانک INIU 10000mAh، سه درگاه USB، با پایه داخلی

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در 18 ژوئن 2024 در 6:35 صبح

آیا از پست لذت بردید؟ ما را در WhatsApp و Google News دنبال کنید و هیچ خبری در مورد فناوری، بازی و سرگرمی را از دست ندهید.

منبع