قیمت مقرون به صرفه در eBay. به طور معمول بیش از 300 یورو برای سوئیچ OLED همیشه باید پرداخت شود، اما اکنون به لطف یک کوپن تخفیف، کنسول مورد علاقه ارزان تر از همیشه است.

سوئیچ نینتندو

سوئیچ OLED خود را با قیمت عالی در eBay دریافت کنید

روزها کوتاه تر می شوند و ما زمان بیشتری را در خانه روی مبل می گذرانیم. بنابراین زمان مناسبی برای تهیه یک کنسول جدید است. زحل ارائه می دهد سوئیچ OLED در سفید برای 283.05 یورو به (مشاهده در eBay). قیمت چکش واقعی به سادگی کد تخفیف را هنگام تسویه حساب وارد کنید PRESENT22 وارد شوید و کنسول تقریباً 50 یورو قبل از تکمیل خرید کاهش می یابد.

سوئیچ NINTENDO (مدل OLED) سفید

سوئیچ NINTENDO (مدل OLED) سفید

به سادگی کد PRAESENT22 را هنگام پرداخت وارد کنید.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 02/11/2022 20:02

نگاهی به تاریخچه قیمت مدل OLED سفید نشان می دهد: نسخه جدید سوییچ تقریباً هرگز آنقدر ارزان نیست. حدود 283 یورو برای سوئیچ پرچمدار نینتندو یک قیمت واقعا جذاب برای همه طرفداران است. به هر حال: نقاط پرت قوی، خطاهای قیمتی هستند.

منبع تصویر: Idealo.de

نینتندو با مدل OLED نسبت به نسخه اصلی چه تغییری کرد؟ ویدیوی ما ویژگی های جدید را برای شما خلاصه می کند:

مدل OLED نینتندو سوییچ: نمایشگر بهتر، عملکرد یکسان

بسیاری امیدوار بودند که نینتندو نه تنها یک صفحه نمایش OLED به سوییچ بدهد، بلکه کنسول دستی را به سخت افزار قدرتمندتری نیز مجهز کند. با این حال، این آرزو همچنان یک رویا است. همان پردازنده و همان مقدار رم هنوز در سوئیچ OLED جدید کار می کند.

نینتندو در جاهای دیگر پیشرفت کرده است. به عنوان مثال، داک سوئیچ جدید یک پورت LAN ارائه می دهد، صفحه نمایش کنسول از 6.2 به 7 اینچ قابل توجه در مقایسه با نسخه اصلی افزایش یافته است – و پایه پایه در حال حاضر به طور قابل توجهی عریض تر و در نتیجه پایدارتر از قطعه پلاستیکی است. اورجینال -کنسول. بلندگوها نیز بهبود یافته اند.

آ ارتقاء همه جانبه موفق، که مخصوصاً برای طرفداران دستی ارزشمند است. از طرف دیگر، اگر به هر حال از سوئیچ خود تقریباً منحصراً در داک استفاده می کنید، می توانید آن را برای سوئیچ OLED ذخیره کنید و مدل ارزان تر را ترجیح دهید.