کنترلرهای سوییچ نینتندو را به حداکثر رساندند


در حالی که Switch یک کنسول واقعا عالی است، اما هنوز یک مشکل عظیم دارد که تقریباً هر گیمری در مقطعی با آن مواجه شده است: Joy-Con drift. اما نه تنها طرفداران با این خطای کنترلر دیوانه شدند، بلکه نینتندو نیز با سخت افزار به محدودیت های خود رسید.

سوئیچ نینتندو

Joy-Con Drift باعث شد شرکت های تعمیر غرق شوند

Nintendo Switch Joy-Con Drift اکنون به جایگاه کالت رسیده است. ساختار معیوب تضمین می کند که کنترل کننده ورودی را تشخیص می دهد حتی اگر شما حتی چوب را لمس نکنید. با این حال، مشکل منفرد نبود. هزاران بازیکن این خطا را گزارش کردند، که نینتندو در ابتدا به شدت آن را رد کرد.

پس از چندین شکایت دسته جمعی در ایالات متحده، نینتندو تصمیم گرفت تا به مشتریان خود تعمیر رایگان Joy-Cons را ارائه دهد که هنوز هم قابل توجه است.

اما در حالی که بازیکنان از این حرکت خوشحال بودند، وعده تعمیر آن را در جاهای دیگر جبران کرد استرس و ناامیدی زیاد حداقل این همان چیزی است که یکی از رئیس بخش سابق یک شرکت تعمیراتی که از Joy-Cons ارسال شده در آمریکا مراقبت می کرد، چنین بود.

طبق منابعی که کوتاکو نامی از آنها نبرده است هزاران Joy-Cons هر هفته که توسط کارگران غیر ماهر تعمیر شدند. با این حال، از آنجایی که آنها تجربه کمی در این زمینه داشتند و فقط برای مدت کوتاهی آموزش دیده بودند، اغلب اشتباهاتی رخ می داد که استرس را بر کارکنان بیشتر می کرد. از آنجایی که برخلاف همه احتمالات، مرکز تعمیر باید حداقل 90 درصد از Joy-Con ها را ظرف 4 روز تعمیر کند (منبع: Kotaku).

Joy-Cons جدید را از آمازون سفارش دهید

چگونه سوئیچ خود را حتی بهتر کنید:

نینتندو ساکت است

قبل از اینکه مقاله ظاهر شود، کوتاکو از نینتندو خواست تا بیانیه ای ارائه کند. با این حال، شرکت تا زمانی که مقاله ظاهر شد به این درخواست پاسخ نداد. این هم تعجب آور نیست. از این گذشته، نینتندو تنها در تابستان 2020 رسماً بابت مشکلات Joy-Cons عذرخواهی کرد. احتمالاً کسی ترجیح می دهد موضوع را در سکوت دفن کند.

خوب است بدانید: گاهی اوقات یک تکه مقوا برای رفع دریفت Joy-Con کنترلر سوییچ شما کافی است. حداقل یک کاربر یوتیوب حدود یک سال پیش این کشف شگفت انگیز را انجام داد. اگر خودتان تحت تأثیر قرار گرفتید، فقط آن را امتحان کنید – یا Joy-Cons خود را ارسال کنید و آنها را تعمیر یا تعویض کنید.منبع