کناف کاری سقف؛ جدیدترین مدل های کناف کاری سقف 100 عکس-کناف آوگون

کناف کاری سقف؛ جدیدترین مدل های کناف کاری سقف 100 عکس-کناف آوگون

استفاده از این سقف باعث جلوه بیشتر محیط شده و زیبایی آن را دو چندان می‌کند. اما علاوه بر این مورد، از سقف کناف برای مسائل دیگری نیز استفاده می‌شود. برای مثال با پیاده‌سازی کناف کلیه تاسیسات عبوری در سقف، پوشیده شده و ظاهری مرتب و زیبا به سقف داده می‌شود. همچنین امکان عبور کابل‌های برق و دیگر تجهیزات برق‌رسانی با این سقف فراهم خواهد شد.

  • مدل کناف سقف مدل های کناف سقف زیباترین مدل کناف سقف مدل کناف مدلهای جدید کناف …
  • همچنین برای اجرای این ایده می‌توان از چراغ‌های متفاوت در رنگ‌بندی‌های مختلف استفاده نمود.
  • برای اجرای جدیدترین طرح و مدل سقف کناف باید به نکاتی توجه ویژه ای داشته باشید.
  • یکی از موارد طراحی، سقف کاذب کناف و مدل کناف آشپزخانه است که می‌تواند به فضا شخصیت بدهد و آن را از دیگر فضاهای خانه متمایز کند.
  • این امر سبب می شود که سقف کناف کاری از حالت ساده و یکدست خارج شده و زیبایی آن دوچندان گردد.

در مرحله بعدی سطح را رگلاژ کرده و تایل های باقی مانده سقف نصب می شوند. از مزیت های این ساختار سقف کناف کاری نسبت به ساختار یکپارچه، امکان دسترسی به فضای بالای سقف و تعمیر آسان آن می باشد. اجرای کناف یکی از فعالیت هایی است که در شرکت مدرن سازان رادیس بصورت ویژه ارائه می شود . کناف یا تایل های گچی، سالهاست که در طراحی داخلی مدرن مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن از نظر اقتصادی نسبت به دیگر متریال ها، فرم پذیری، سبک بودن در کنار استحکام، قابلیت کار روی دیوار و سقف و …..

۶۰ تیپ پاییزی دخترانه ۱۴۰۱ با رنگ های ترند سال

اما اگر می خواهید از جدیدترین مدل کناف دور لوستر آگاه باشید با شارین آرک از طریق شماره ۰۹۱۲۱۰۰۶۹۲۴ تماس حاصل فرمایید. از مزیت های اجرای کناف کاری سقف ساده این است که دیرتر قدیمی شده و در قسمت های مختلف ساختمان قابل اجرا است. در اجرای این مدل کناف کاری سقف می توان هم از اشکال ساده و هم از اشکال منحنی و پیچیده استفاده کرد. کناف از اتصال پنل های گچی و غیر گجی به سقف خانه ایجاد می شود سازه های کناف بصورت یکپارچه بوده و توسط روکشی از گچ و سیمان پوشانیده شده اند .

کناف هایی که برای دیواره ساختمان از آنها استفاده می شود در حقیقت نقش جدا کننده دیوار و سقف را دارند که به شکل سقف کاذب مورد استفاده جدیدترین مدل کناف سقف آشپزخانه قرار می گیرد. سقف آشپزخانه یکی از مهم ترین جزئیات در آشپزخانه است که روی زیبایی و جذابیت طراحی داخلی آشپزخانه تاثیر زیادی دارد بنابراین بهتر است شما در هنگام دیزاین سقف آشپزخانه و نورپردازی آن حساسیت لازم را به خرج دهید. اشتباه کارفرمایان در استفاده از کناف مانند توجه به کاهش هزینه طراحی کناف، عدم رعایت نکات اجرایی آن، توجه داشتن به نمونه کار و.. توجه کنید اگر در سقف کناف پیچ های کمی استفاده شود باعث لق شدن و ترک خوردن سقف می شود. درست است که اگر از حجم زیرسازی سقف کاسته شود در هزینه ها صرفه جویی می شود، اما اگر از حجم زیرسازی سقف کناف کم کنید باعث سست شدن سقف کناف و افت کیفیت آن می شود.

تلفن تماس

همانطور که می دانید از زیباترین و اصلی ترین فاکتورهای هر منزل در طراحی و دکوراسیون سقف آن می باشد که برای زیبا کردن آن می توانید از روش های جدید که همان استفاده از کناف می باشد روی آورید. بعد از طراحی سقف آشپزخانه نوبت به طراحی نورپردازی مناسب برای سقف آشپزخانه می رسد. توجه داشته باشید که طرح چراغ هایی که روی سقف نصب می شوند و محل قرارگیری چراغ ها از اهمیت زیادی برخوردار است. مراکز زیادی در تهران و اصفهان به کناف کاری مشغول هستند که با مراجعه به آن ها می توانید نسبت به کناف کاری سقف منزل خود اقدام نمایید و نمونه مورد نظر را سفارش دهید. یکی از ایده هایی که می توان در طراحی آشپزخانه مورد استفاده قرار داد، طراحی آشپزخانه با استفاده از روش کناف کاری می باشد. به همین منظور برای زیبایی دکوراسیون خانه ها از متریال های خاصی چون سقف کناف استفاده می شود.

استعلام قیمت کناف سقف پذیرایی مستطیلی