کمکی روزانه به قیمت 7.99 یورو که نباید در هیچ خانه ای گم شود

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 04/11/2023 01:40

ارزش دانستن در مورد Lidl را دارد:

هزینه ارسال به خرید آنلاین اضافه می شود

این بدان معناست که اگر بازدیدکننده بپرسد که آیا می تواند تلفن همراه خود را شارژ کند، خریداران برای هر احتمال شارژ آماده هستند.

«می‌توانم تلفن همراهم را برای لحظه‌ای شارژ کنم؟» اگر لوازم جانبی مناسبی نداشته باشید، درخواست بی‌ضرر می‌تواند به سرعت به یک مشکل تبدیل شود. زیرا آیفون، سامسونگ گلکسی و شرکت دارای کابل های شارژ متفاوتی هستند. Lidl در این هفته راه حلی برای این موضوع ارائه کرده است. با 7.99 یورو، مددکار روزمره هم پول را خراب نمی کند.

برای محافظت، کابل شارژ 3 در 1 دارای روکش PET و بست Velcro برای سیم پیچی کابل است. سازنده Tronic وعده عمر طولانی را حتی در شرایط استرس و پیچ خوردگی می دهد. از جانب تا 15000 خم صحبت است سلاح همه منظوره شرکت Lidl علاوه بر منبع تغذیه، برای انتقال اطلاعات نیز مناسب است. حداکثر سرعت 480 مگابیت در ثانیه در اینجا امکان پذیر است. به لطف گواهی MFi (ساخته شده برای آیفون)، کابل شارژ نیز از موهبت اپل برخوردار است.

از روز سه شنبه 11 فروردین ماه، تخفیفان باز است کابل شارژ 3 در 1 موجود است (به Lidl مراجعه کنید). این 1 متر طول دارد و یک کانکتور معمولی USB-A را در یک طرف برای اتصال کابل به دوشاخه های برق یا پاور بانک های استاندارد ارائه می دهد. از سوی دیگر، سه کابل با انواع فیش های مختلف وجود دارد: یکی رعد و برق، یک بار USB-C و همچنین یک بار میکرو USB.

طبق آخرین تصمیمات اتحادیه اروپا، اتصال USB-C ممکن است آینده باشد. در حال حاضر، با این حال، هنوز هم درهم ریختگی شارژ برای دستگاه های الکترونیکی مانند گوشی های هوشمند وجود دارد. آیفون‌ها به لایتنینگ، گوشی‌های هوشمند سامسونگ از USB-C و دستگاه‌های بسیار قدیمی حتی روی Micro-USB متکی هستند. Lidl نظم را در این هفته به آشوب می آورد.

Lidl کابل های شارژ 3 در 1 را به قیمت 7.99 یورو به فروش می رساند

کابل شارژ 3 در 1 ترکیبی از Lightning، USB-C و Micro-USB است. (منبع تصویر: Tronic/Lidl)

کابل شارژ 3 در 1 Lidl از روز سه شنبه (11 آوریل) مستقیماً در شعب و یا در فروشگاه آنلاین تخفیفان موجود است. اگر در آنجا سفارش دهید، باید 5.95 یورو اضافی برای ارسال بپردازید. در رنگ مشکی یا سفید موجود است.