کمپین مالیات بر ارزش افزوده با تعداد زیادی معاملات برتر اعلام شد

البته قبل از خرید در MediaMarkt باید قیمت ها را مقایسه کنید. صرفاً به این دلیل که خرده‌فروش به شما تخفیف مؤثری در حدود 16 درصد می‌دهد، به این معنا نیست که بهترین قیمت‌ها در نتیجه حاصل می‌شود. پس برای مقایسه قیمت ها وقت بگذارید و فقط در صورتی خرید کنید که ارزشش را داشته باشد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع در شروع کمپین، ما در اینجا مجموعه ای از بهترین معاملات را برای شما انتخاب می کنیم که به طور قابل توجهی ارزان تر از بهترین پیشنهاد بعدی در مقایسه قیمت هستند. تجربه نشان داده است که گوشی‌های هوشمند، تلویزیون‌های OLED، کارت‌های حافظه و بسیاری موارد دیگر در آن گنجانده شده‌اند.

مقایسه قیمت ها را فراموش نکنید

هر کسی که قصد خرید دارد باید فردا عصر به MediaMarkt مراجعه کند. کمپین معروف مالیات بر ارزش افزوده دوباره از آنجا شروع می شود و تقریباً تمام محصولات موجود در انبار را به شما 19 درصد تخفیف می دهد (مشاهده کمپین در MediaMarkt). این تخفیف موثر 15.966 درصد استاز آنجایی که 19 درصد از قیمت فروش با احتساب مالیات بر ارزش افزوده کسر می شود و عملاً از مالیات بر ارزش افزوده چشم پوشی نمی شود. قیمت نهایی فقط در سبد خرید نمایش داده می شود. این امر باعث شد تا در آخرین تبلیغات، محصولات متعددی را با بهترین قیمت قبلی تضمین کنید.

درباره کمپین مالیات بر ارزش افزوده در MediaMarkt

در MediaMarkt، کمپین محبوب بدون مالیات بر ارزش افزوده از فردا دوباره شروع می شود، جایی که می توانید از مالیات بر ارزش افزوده در اکثر محدوده معاف شوید و مقدار زیادی صرفه جویی کنید. ما تمام اطلاعات را برای شما جمع آوری کرده ایم و در شروع کمپین به شما نشان خواهیم داد که کدام معاملات واقعاً ارزشمند هستند.

کمپین بدون VAT MediaMarkt: چگونه کار می کند

اقدام در تاریخ انجام خواهد شد شروع 22 ژوئن 2023 و نه تنها به صورت آنلاین، بلکه در شعب نیز اجرا می شود تا 26 ژوئن 2023. باید در سفارشات عجله کنید، زیرا تجربه چند سال اخیر نشان می دهد که محصولات محبوب به ویژه به سرعت فروخته می شوند.

MediaMarkt: بهترین پیشنهادات از کمپین VAT