کلیک و جمع آوری در آلمان راه اندازی شد

بسته آمازون باید برگردانده شود؟ آنچه باید در مورد بازگشت بدانید:

کلیک و جمع آوری آمازون است نباید با آمازون کانتر اشتباه گرفته شودکه در آن بسته‌های آمازون به فروشگاه‌های آجر و ملات ارسال می‌شود و مشتریان می‌توانند آن‌ها را تحویل بگیرند.

سفارشات کلیک و جمع آوری از طریق آمازون اکنون در آلمان نیز امکان پذیر است. در صورت نیاز، مشتریان می توانند کالاهای خود را در همان روزی که سفارش می دهند مستقیماً در محل تحویل بگیرند. به گفته آمازون، مزایایی هم برای مشتریان و هم برای اپراتورهای فروشگاه وجود دارد.

آمازون

آمازون: کلیک و جمع آوری در آلمان شروع می شود

اپراتورهای فروشگاهی با حداقل یک فروشگاه خرده فروشی آجر و ملات نمی توانند به سادگی برای کلیک و جمع آوری آمازون ثبت نام کنند، اما برای پذیرش در برنامه باید درخواست دهید. پس از یک برنامه موفقیت آمیز، محصولاتی که در سایت موجود هستند و در amazon.de فهرست شده اند باید فهرست شوند.منبع

این برنامه چند ماهی است که در ایالات متحده در دسترس است و اکنون “Amazon Click & Collect In Store” نیز در حال ساخت آن به آلمان است. در اینجا، مشتریان این فرصت را دارند برای تحویل گرفتن کالاهای سفارش داده شده از نمایندگی های بازار، به جای اینکه آنها را به خانه یا ایستگاه بسته بندی تحویل دهید (منبع: آمازون).

به گفته آمازون، با کلیک و جمع آوری مزایایی هم برای مشتریان و هم برای اپراتورهای فروشگاه وجود دارد. مشتریان اقلام سفارش داده شده خود را سریعتر دریافت می کنند، در حالی که صاحبان یک فروشگاه آجر و ملات می توانند مشتاقانه منتظر مشتریان بیشتری باشند که ممکن است علاوه بر سفارش، چیزی را در فروشگاه خریداری کنند.

مشتریان پنج روز فرصت دارند تا بسته خود را تحویل بگیرند. این که آیا کالا برای شما آماده است از طریق پیامک یا ایمیل مطلع شوید، پس از اینکه تاجر وسایل را جمع کرد و کنار گذاشت. پیش نیاز این است که مغازه در شعاع 48 کیلومتری مشتری واقع شود. در اینجا آمازون احتمالاً به سادگی 30 مایل را مانند ایالات متحده تعیین کرده و شعاع را به کیلومتر تبدیل کرده است.

بازگشت آمازون شما: ما 4 سوال مهم را روشن می کنیم

کلیک و جمع آوری در آمازون: برنامه های کاربردی ممکن است