کلیدهای Whispering را پیدا کنید و Silent Chests را در Diablo 4 باز کنید

در طول سفر خود از طریق Sanctuary، ممکن است گاهی اوقات با یک صندوقچه خاموش روبرو شوید، اما همیشه قفل است. با تعامل با سینه، خواهید آموخت که برای باز کردن آن به یک کلید Whispering نیاز دارید. اما اینها را نه می توان در مجاورت یافت و نه توسط دشمنان رها می شود. در ادامه به شما خواهیم گفت که کلیدها را از کجا تهیه کنید.

سینه بی صدا چیست؟

Silent Chests یک قطره قطره در Diablo 4 است. (© اسکرین شات GIGA)

بستر، زمینه:ویندوز کامپیوتر، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4

سایلنت چست ها مکان ثابتی در Sanctuary ندارند. به‌جای صندوق‌های گنج معمولی، آنها به‌صورت تصادفی ظاهر می‌شوند و با توجه به نادر بودن اقلام داخل، حاوی غارت‌های تصادفی هستند. با این حال، آنها را نمی توان به راحتی باز کرد، که با زنجیره ضخیم اطراف صندوق گنج نشان داده شده است. هنگام تعامل با یک سینه خاموش، واضح می شود: فقط یک کلید Whispering می تواند آن را باز کند.

برای به دست آوردن چنین کلیدی نیازی به جستجوی منطقه اطراف ندارید و همچنین نمی توانید امیدوار باشید که دشمنان نزدیک پس از مرگ آن را رها کنند. در عوض، می توانید مواد مصرفی را خریداری کنید.

کلیدهای Whispering را پیدا کنید

می توانید کلیدهای Whispering را از فروشنده Curio خریداری کنید. (© اسکرین شات GIGA)

آیا در نهایت دوست دارید صندوقچه های بی صدا لعنتی را باز کنید، اما یک کلید Whispering را از دست داده اید؟ مشکلی نیست – ما به شما نشان خواهیم داد که از کجا کلیدها را بخرید.

دیابلو 4