کلاسیک ترسناک مطلق در عصرهای یکشنبه در تلویزیون: برای همه طرفداران وحشت

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

در طول فیلم ها، مایکل بارها مجروح شده یا حتی مرده است. و با این حال، به نوعی، او همیشه برای یک فیلم دیگر برمی گشت. این به طرق مختلف توضیح داده شده است، از جمله در قسمت ششم “هالووین – نفرین مایکل مایرز” که در آن او توسط چندین دروید نفرین شده و توسط یک قدرت شیطانی مجبور به انجام کارهای نادرست می شود. اما برجسته‌ترین آن احتمالاً نظریه‌ای است که سه فیلم فعلی نیز از آن استفاده می‌کنند. در این، مایکل به‌عنوان افسانه ترسناک مردی به تصویر کشیده می‌شود که نمی‌توان با آتش یا سلاح کشته شد و از نظر تئوری می‌تواند در هر کجا و هر کسی باشد.

این فیلم که بسیاری آن را پایه ژانر اسلشر می دانند، به تلویزیون بازمی گردد تا بار دیگر ترس را در دل تماشاگران ایجاد کند.

“هالووین – شب وحشت” در مورد روزی است که در اکتبر 1963 نامگذاری شده است، زمانی که مایکل مایرز شش ساله در آن زمان خواهر 17 ساله خود را به طرز وحشیانه ای با چاقوی آشپزخانه به قتل رساند و سپس به یک موسسه فرستاد. 15 سال بعد، در 30 اکتبر 1978، در حالی که او را به دادگاه می برند، موفق به فرار می شود. روانپزشک او دکتر. سام لومیس (دونالد لطفانس) سال ها سعی کرده با او استدلال کند، اما مایکل غیرقابل نفوذ به نظر می رسد و اکنون دکتر. لومیس می گوید که او برای ارتکاب قتل های بیشتر به زادگاهش هادونفیلد در راه است. اگر می خواهید شروع یکی از محبوب ترین زیرژانرهای ترسناک را تماشا کنید، می توانید یکشنبه 7 می از ساعت 22:40 شب در TELE5 انجام دادن. وقت نداری؟ مشکلی نیست، در غیر این صورت می توانید با اشتراک فیلم را در Prime Video نیز پخش کنید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع جدیدترین فیلم های ترسناک را که نباید در ویدیو از دست بدهم به شما معرفی می کنیم.

مایکل مایرز را نمی توان کشت

این فرنچایز اکنون در مجموع 13 فیلم را شامل می شود و اگرچه “پایان هالووین” که در سال 2022 اکران می شود، حتی در عنوان پایانی نیز دارد، ممکن است فیلم های بیشتری درباره قاتل وجود داشته باشد. زیرا سه گانه جدید به کارگردانی دیوید گوردون گرین که در سال 2018 با عنوان ساده «هالووین» آغاز شد، در گیشه بسیار موفق بود. و این در حالی است که هم «پایان هالووین» و هم نسخه قبلی آن «هالووین می کشد» با منتقدان و نظر عمومی بینندگان مواجه نشدند. «پایان هالووین» حتی با انتقادهای تند ستاره های سابق سریال ترسناک مواجه شده است.

مایکل مایرز: شیطانی که در قالب انسان تجسم یافته است