کشیدن انگشت در نتفلیکس خیلی زیاد است

به خصوص در صنعت فناوری، غیرمعمول نیست که نام های بزرگ یکدیگر را مسخره کنند. به عنوان مثال، سامسونگ دوست دارد در مورد رقبای خود شایعات بسازد – و بالعکس. اما مانند مثال فعلی، می تواند نتیجه معکوس نیز داشته باشد.

به عنوان یک ابزار مناسب برای رقیب نتفلیکس، که مدت کوتاهی قبل به طور رسمی پایان اشتراک گذاری حساب در آلمان را اعلام کرده بود، پنج پروفایل در میان آنها وجود داشت. نام آنها در کنار هم پاسخ این سوال را می دهد: “هر کسی با رمز عبور من” – دقیقاً همان کاری که نتفلیکس اکنون مشتریان را از انجام آن منع می کند.

اکانت رسمی پرایم ویدیو آلمان در پیامی به همان اندازه مبهم و غیرقابل انکار “آیا میدانی” نمایی از صفحه اصلی پرایم ویدیو، که در آن کاربران می‌توانند نمایه هر کسی را که می‌خواهند پخش کنند انتخاب کنند: “چه کسی تماشا می کند؟”

توییت حذف شد، خبر خوب ناپدید شد: برای مدت کوتاهی، شاخه آلمانی سرویس استریم آمازون Prime Video به طور غیرمستقیم از طریق توییتر اعلام کرد که اشتراک گذاری رمزهای عبور مشکلی ندارد. به این ترتیب، پیشنهاد پخش جریانی می تواند بدون پرداخت هزینه برای آن توسط همه کاربران یا توسط چندین خانواده که یک حساب مشترک دارند، استفاده شود.

با این حال، Prime Video به سرعت باعث شد این توییت دوباره ناپدید شود – همکاران در heise آنلاین آن را مستند کردند. با نگاهی به گذشته، تصریح می‌شود: «مشتریان اصلی طبق شرایط و ضوابط آمازون هستند مسئول “اطمینان از محرمانه بودن حساب و رمز عبور”. رئیس دفتر مطبوعاتی Prime Video آلمان توضیح می دهد که اشتراک گذاری حساب و رمز عبور با اشخاص ثالث این را نقض می کند.

خیلی زود خوشحالم: مشتریان Prime Video نیز باید از رمزهای عبور خود محافظت کنند

پرایم ویدیو آلمان با این اقدام متأسفانه بیش از آنکه کمک کند به پای خود شلیک کرد. این سرویس استریم در یک توییت، آگاهی را در مورد ممنوعیت نتفلیکس در حساب های اشتراکی افزایش داده است. از طرف دیگر، Prime Video می تواند توسط هر کسی که رمز عبور یک حساب را می داند استفاده کند. چرخش دیری نپایید.

آمازون خود را احمق می کند: اما هیچ تایید رسمی برای رمزهای عبور مشترک وجود ندارد

زبان ها:انگلیسی آلمانی