کجاست و چه شکلی است؟

در اکثر فروشگاه‌های ادکا، پیتزاها باید با طعم‌های مختلف عرضه شوند.سالامی میلیون دلاری(با موزارلا، گران پادانو و روغن ترافل) ومارگریتا طلایی(با موزارلا و گوجه گیلاسی نیمه خشک و ترشی شده) هم اکنون موجود است. قیمت 4.99 یورو است. یک کد QR در پشت بسته وجود دارد. پس از اسکن، می توانید به آنچه کلاس، اشمیتی و یاکوب درباره پیتزا می گویند گوش دهید. بنابراین شما مجبور نیستید پیتزا را به تنهایی بخورید، بلکه می توانید توسط پادکست ها به صورت آکوستیک همراه شوید. کدهای QR مختلفی وجود دارد، بنابراین می توانید داستان های مختلفی را بشنوید.

مارتین ماسیج

بعد از اینکه اخیراً یک پیتزای سوپر ماریو منتشر شد و Capital Bra طیف پیتزای خود را برای مدت طولانی با “Gangstarella” عرضه می کرد، اکنون پیتزای منجمد دیگری خارج از مارک های استاندارد وجود دارد. پیتزا Baywatch برلین توسط Edeka توزیع شده است و باید در اکثر شعبه ها در حال حاضر موجود باشد.

Baywatch Berlin: پیتزای منجمد توسط کلاس، توماس اشمیت و یاکوب لوندت

آیا تا به حال پیتزا را کشف کرده اید؟ اگر چنین است، قضاوت سلیقه ای شما چیست؟

اگر طیف قبلی پیتزاهای یخ زده در سوپرمارکت خسته کننده شده است، می توانید لوازم خلاقانه تهیه کنید. کلااس هوفر-اوملاف در پادکست جمعه خود در پایان ژانویه اعلام کرد که یک پیتزای Baywatch Berlin را ارائه می دهد. پیتزا در حال حاضر در بسیاری از مغازه ها موجود است. پیتزا کجاست و چه ویژگی خاصی دارد؟

فرهنگ خالص

برخلاف اکثر پیتزاهای یخ زده دیگر، هیچ تصویری از غذا روی بسته بندی وجود ندارد. Klaas and Co نیز در پادکست خود به این موضوع توجه می کنند. در عین حال، آن‌ها از شنوندگان می‌خواهند که عکس‌های خود را از خمیر آماده شده در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی خود آپلود کنند تا از حذف حذف شوند. این چیزی است که پیتزای Baywatch برلین به نظر می رسد:

Baywatch Berlin Pizza: اینجاست

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

اطلاعیه محصول را می توانید در وب سایت شرکت بیابید. پس از اینکه کلااس هوفر-اوملاف در اواسط ژانویه، همکاران پادکست خود، توماس اشمیت و یاکوب لوندت را با اعلام «بِی واچ پیتزای برلین» غافلگیر کرد، اطلاعات جدیدی در قسمت جمعه 3 فوریه منتشر شد.

  • پیتزا در بخش فریزر سوپرمارکت های ادکا موجود است.
  • همچنین می توانید آنها را در شعب Marktkauf و Netto پیدا کنید.
  • توماس اشمیت، یاکوب لوندت و کلااس هوفر-اوملاف در قسمت پادکست “مرد 183 میلیون دلاری” از بازدید خود از “کارخانه پیتزا” گزارش می دهند. در این شماره، آنها می گویند که چگونه ترجیحات سلیقه ای خود را به مسئولین انتقال داده اند.
  • شما می توانید پیتزا Baywatch برلین را به عنوان یک نوع “سالامی با روغن ترافل” و به عنوان یک نوع مارگریتای گیاهی پیدا کنید.

هم اکنون عکسی از بسته بندی در کانال اینستاگرام “Junkfoodguru” وجود دارد.

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر