کتابخانه بارگیری نمی شود و نمایش داده نمی شود؟شما می توانید از طریق کتابخانه به تمام بازی های Steam خریداری شده دسترسی داشته باشید. با این حال، گاهی اوقات بارگیری کتابخانه زمان زیادی طول می کشد و بازی ها ظاهر نمی شوند. در چنین مواقعی چه می توان کرد؟

البته بازی ها ناپدید نشده اند. به عنوان مثال، برخلاف “FIFA Ultimate Team”، کلاهبرداران نمی توانند حساب شما را هک کنند و بازی های خریداری شده را به حساب های دیگر منتقل کنند. اگر بازی ها نمایش داده نمی شوند، معمولا یک خطای فنی وجود دارد.

Steam: کتابخانه بازی بارگیری نمی شود – چه باید کرد؟

اگر متوجه شدید که نمی‌توانید به کتابخانه بازی دسترسی پیدا کنید یا ورودی‌های جداگانه وجود ندارد، به روش زیر عمل کنید:

 • Steam را مجددا راه اندازی کنید. اشتباهات جزئی را اغلب می توان از این طریق اصلاح کرد.
 • اگر نسخه فعلی برنامه وجود دارد، باید به روز رسانی Steam را نصب کنید. این را می توان از طریق گزینه “به روز رسانی های سرویس گیرنده Steam را بررسی کنیداز طریق دکمه Steam.
 • Steam را با حقوق مدیر راه اندازی می کند.
 • همچنین مطمئن شوید که با حساب صحیح وارد Steam شده اید.
 • اگر لیست خالی است، دکمه را فشار دهید دکمه “همه”. با علامت “+”. نمای کلی بازی ها نیز ممکن است به سادگی پنهان باشد.
 • احتمالا برای منظره هم یک فیلتر فعال شد، که با هیچ بازی در کتابخانه شما مطابقت ندارد. تنظیمات فیلتر را می توان با استفاده از فلش رو به پایین تنظیم کرد و بازی های مخفی را می توان دوباره نمایش داد.
 • در ناحیه “View”، “بازی های پنهان‘ همچنین تکرار کنید.

Steam: بازی خریداری شده نمایش داده نمی شود؟

اگر به تازگی بازی خریداری کرده اید و در کتابخانه ظاهر نمی شود، Steam را نیز ریستارت کنید. ایمیل خود را برای اثبات خرید چک کنید. اگر هنوز تاییدیه دریافت نکرده اید، ممکن است خرید انجام نشده باشد و باید بازی را دوباره به سبد خرید اضافه کنید. تاریخچه خریدهای Steam خود را بررسی کنید تا ببینید آیا مورد در آنجا فهرست شده است یا خیر. ممکن است خرید همچنان به عنوان “معامله در انتظار” فهرست شود. سپس تأیید روش پرداخت کمی بیشتر طول می کشد و فقط بعداً می توانید به بازی دسترسی پیدا کنید.

گاهی اوقات استیم نیز قطع می شود و هیچ بازیکنی نمی تواند به بازی های خود دسترسی داشته باشد یا بازی های جدیدی بخرد. به این ترتیب بررسی می کنید که آیا سرویس خراب است یا فقط برای شما کار نمی کند:

Steam: بازی نصب شده نمایش داده نمی شود؟

به خصوص اگر بازی های Steam را انجام می دهید روی هارد اکسترنال نصب شده است، نصب ها گاهی ناپدید می شوند. ارائه دهنده توصیه می کند از محتوا از طریق یک رسانه ذخیره سازی خارجی استفاده نکنید. پس ترجیحا بازی ها را در حافظه داخلی نصب کنید.

ممکن است یک بازی نصب شده باشد اما فایل های مهم گم شده یا خراب شده باشند. سپس می توانید نصب را تعمیر کنید. برای انجام این کار، روی بازی در کتابخانه کلیک راست کرده و ” را انتخاب کنید.فایل های محلی“گزینه”فایل های بازی را برای خطا بررسی کنید“.

همچنین مطمئن می شود که برنامه مدیریت می خواهد به پوشه مناسب برای کتابخانه دسترسی داشته باشد:

 1. برای انجام این کار، سمت چپ بالا را کنترل کنید دکمه “Steam”. در
 2. را باز می کند ایده ها.
 3. منطقه را صدا می کند “دانلودها” بر.
 4. در اینجا منو را پیدا خواهید کرد “پوشه کتابخانه محتوا“.
 5. گزینه ” را انتخاب کنیدپوشه کتابخانه Steam“.
 6. مطمئن شوید که پوشه ای با بازی های Steam نصب شده در اینجا ذکر شده است.
 7. اگر ورودی موجود نیست، یک “” اضافه کنیدپوشه کتابخانه جدید” اضافه.
 8. به دنبال مورد مناسب دایرکتوری روی دیسک.
 9. ورودی ها را با ” تایید کنیدخوب“.
 10. شروع می شود در حال حاضر Steam جدید و ببینید که آیا می توانید بازی های گم شده را اکنون پیدا کنید.

GIGA توصیه می کند

خواندنی ترین نکات سخت افزاری بازی

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع