کاملا مسطح نیست، اما بسیار گران است

آشکار می شود صفحه نمایش 7.6 اینچی OLED آشکار می شود که وضوح 2208 × 1804 پیکسل را ارائه می دهد و با حداکثر روشنایی 1000 نیت (پیک 1450 نیت) می تواند در بهترین نور خورشید نیز استفاده شود.

اولین نگاه به دوربین

با این حال، “اشتباه” انجام شده توسط رقابت تکرار نشد. یکی دوربین جلو 9.5 مگاپیکسلی واقع شده است در سوراخ پانچ در نمایشگر خارجی، دوربین سلفی 8 مگاپیکسلی از صفحه نمایش بزرگ قرار دارد در چهارچوب و مانند سامسونگ زیر نمایشگر نیست. که هنوز باعث کاهش کیفیت شده بود. با این حال، به هر حال بهترین سلفی‌ها با دوربین پشتی گرفته می‌شوند – از طریق یک دکمه خاص در برنامه دوربین، منظره یاب را می‌توان در حالت باز بودن روی صفحه نمایش نیز نمایش داد.

قیمت Pixel Fold و در دسترس بودن

Genauso wie für andere Foldables dürfen potenzielle Kundinnen und Kunden auch für das Pixel Fold von Google tief in die Tasche greifen: 1.899 Euro kostet die Version mit 256 GB internem Speicher, für 512 GB dürfen es gleich 2.019 Euro sein, beiden Versionen stehen 12 GB RAM در دسترس. این گوشی هوشمند در دو رنگ چینی (سفید) و Obsidian (مشکی) موجود است.
کسانی که در فروشگاه گوگل پیش‌سفارش می‌کنند، تا دوم جولای یک پیکسل واچ نیز دریافت خواهند کرد. سپس از پایان مرداد ماه تحویل داده خواهد شد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع اولین عکس‌هایی که با پیکسل فولد گرفتیم بلافاصله نشان می‌دهند که این یک است پیکسل معمولی عمل می کند. نقوش به طور مداوم به خوبی ثبت شده اند. رنگ‌ها نسبت به سایر سازندگان زرنگ‌تر هستند و به واقعیت نزدیک‌تر هستند. این را می توان با “کیفیت پیکسل معمول” خلاصه کرد و ما قبلاً در آزمایش های مقایسه با سایر مدل های پیکسل فعلی متوجه این موضوع شده ایم.

ما از ظاهر گوشی هوشمند از زمان ارائه Google I/O در ماه مه اطلاع داشتیم: Pixel Fold از طرحی پیروی می کند که قبلاً در سایر گوشی های تاشو مانند Samsung Galaxy Z Fold 4 دیده بودیم – البته با فرمت کمی کوتاه تر و گسترده تر.

کنار دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی و 10.8 مگاپیکسل با زاویه فوق عریض Pixel Fold را روی یکی قرار می دهد دوربین تله فوتو 10.8 مگاپیکسلی با بزرگنمایی 5 برابر

نمای نزدیک از دوربین پشت Pixel Fold.
دوربین پیکسل فولد اسماً کمی ضعیف‌تر از پیکسل 7 پرو است. یک آزمایش هنوز نشان نداده است که تأثیر آن چقدر قوی است. (منبع تصویر: GIGA)

در بیرون یک صفحه نمایش پوششی نسبتاً “عادی” را می بینید: یک صفحه نمایش را ارائه می دهد 5.8 اینچ اندازه گیری در مورب پنل OLEDنرخ به روز رسانی تا 120 هرتز. با وضوح 2092 × 1080، کمی گسترده تر از آن چیزی است که ما در نمایشگرهای گوشی های هوشمند به آن عادت کرده ایم. با حداکثر سطح 1200 نیت و حداکثر روشنایی 1550 نیت، صفحه نمایش حتی در نور روز روشن نیز قابل مشاهده است.

عکس Pixel Fold با روشن شدن صفحه نمایش جلو.
این صفحه نمایش می درخشد: نمایشگر خارجی Pixel Fold می تواند به 1450 نیت برسد (منبع تصویر: GIGA)

گوگل در ابتدا اولین گوشی هوشمند تاشو خود را دارد – و ما قبلاً نگاهی به آن داشته ایم. ما اولین برداشت را برای شما در دستان خود خلاصه کرده ایم.

پیکسل های گوگل

دو نمایشگر Pixel Fold