کاملاً واضح برای iPhone 14 Pro: آزمایش‌کنندگان بتا می‌توانند دوباره کار کنند

اپل مطمئناً این مشکلات را قبل از انتشار برطرف خواهد کرد. به احتمال زیاد در ماه اکتبر باید آماده شود. همزمان با iOS 16.1، سیستم جدید نیز باید برای اولین بار با iPadOS 16.1 برای iPads در دسترس باشد. آنها هنوز باید منتظر بمانند و به روز رسانی برای iPadOS 16 دریافت نکرده اند، تنها آیفون ها تا کنون در نظر گرفته شده اند.منبع

همانطور که همکاران MacRumors گزارش می دهند، بتای فعلی iOS 16.1 بر سیستم GPS آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس جدید تأثیر می گذارد. اگر به آن وابسته هستید، نباید نسخه بتای عمومی را نصب کنید یا مجبور شوید دوباره آن را حذف کنید و به iOS 16.0.1 دانگرید کنید. شایان ذکر است: در جریان عرضه آیفون 14، اپل صراحتاً به روزرسانی iOS 16.0.1 را برای همه کاربران آیفون 14 و آیفون 14 پرو (Max) منتشر کرد. این کار مشکلات مختلفی را با FaceTime، iMessage و برنامه عکس و سایر موارد برطرف می کند.

تمام مدل های آیفون 14 و ویژگی های آنها در یک نگاه:

خطاهای جزئی، به اصطلاح باگ، در نرم افزارهای جدید غیر معمول نیستند. به خصوص اگر هنوز در حال توسعه باشد. البته این موضوع با آپدیت های آینده آیفون اپل تفاوتی ندارد. با این حال، در مورد فعلی، یک عملکرد سیستم ابتدایی محدود شده است.

iPhone 14 Pro (Max): iOS 16.1 beta GPS را مختل می کند

اپل در حال حاضر روی iOS 16.1 کار می کند. اگر بخواهید، می‌توانید و ممکن است به‌روزرسانی آینده آیفون را در قالب بتا عمومی نصب کنید. با این حال، ابتدا به کاربران آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس در این مورد هشدار داده شد. نسخه پیش‌نمایش دوم در نهایت همه چیز را روشن می‌کند.

سیب
به روز رسانی از 22 سپتامبر 2022: با نسخه دوم پیش نمایش iOS 16.1، اپل خطای جدی GPS را تصحیح می کند (منبع: MacRumors). بر این اساس، آزمایش‌کنندگان بتا می‌توانند کمابیش با خیال راحت دومین بتا عمومی به‌روزرسانی سرویس آینده را نصب کنند. با این وجود، احتیاط توصیه می شود. هنوز نسخه بتا برای استفاده معمولی به دلایل خوبی منتشر نشده است. بنابراین هنوز باید یک یا آن خطا را انتظار داشت.

همانطور که گفته شد، تنها دو مدل پرو دچار مشکل GPS شده اند. دلیلش را باید در جی پی اس جدید جست. نه تنها اپل واچ اولترا جدید از a GPS دقیق تر دو فرکانس، آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس نیز می توانند از آن استفاده کنند. در حال حاضر، iOS 16.1 هنوز مشکلات قابل اثباتی با آن دارد.

برنامه iOS 16.1 اپل