کسانی که این روزها از کافلند خرید می کنند، هدایای زیادی به عنوان کاربران اپل دریافت خواهند کرد. گیفت کارت های جدید اپل، که دیگر تخفیف ندارند، برای اولین بار با یک چیز اضافی در دسترس هستند. بالاخره دوباره تخفیف داده میشه

سیب

شاید در گذشته همه چیز بهتر نبود، اما حداقل هنوز تخفیف های بزرگی در کارت های کوپن قبلی اپل برای iTunes و App Stores وجود داشت. اما امسال دیگر این کارت ها موجود نیستند و همچنین تخفیف هایی در Lidl، Aldi و Co وجود ندارد. در عوض، اپل گیفت کارت های جدید را در اواسط سال معرفی کرد. برخلاف نسخه های قبلی، سخت افزار را می توان در فروشگاه اپل نیز خریداری کرد. متاسفانه وجود دارند دیگر با تخفیف نیست، نمی توان به این روش از چانه زنی در اپ استور یا اشتراک ماهانه ارزان تر نتفلیکس استفاده کرد.

یک گیفت کارت اپل بخرید و تا 10 یورو به عنوان کوپن خرید دریافت کنید

تبلیغ جدید – برای اولین بار با کمی اضافی هنگام خرید کارت های جدید اپل. (منبع تصویر: کافلند)

اما امیدی هست. کافلند برای اولین بار این قانون جدید را تکان می دهد و عملاً خرید گیفت کارت جدید اپل را تخفیف می دهد. چه کسی چنین است بین 17/11/2022 و 23/11/2022 خرید، کوپن های مربوطه را به ارزش 10 درصد برای خرید بعدی خود دریافت می کند. کوپن ها فقط در Kaufland معتبر هستند، اما از نظر ریاضی دفعه بعد که در Kaufland کمتر پرداخت می کنید، در اپل پس انداز می کنید. اندازه کوپن در یک نگاه:

  • گیفت کارت 25 یورویی اپل: کوپن 2.50 یورویی
  • گیفت کارت 50 یورویی اپل: کوپن بیش از 5.00 یورو
  • 100 یورو گیفت کارت اپل: کوپن به قیمت 10.00 یورو

مهم است بدانید: تبلیغات معتبر است فقط برای دارندگان کارت کافلند. اما می توانید آنها را به صورت رایگان در سایت یا آنلاین دریافت کنید (کافلند را بررسی کنید). کارت کافلند یک برنامه مشتری مشابه با شرکت خواهر Lidl (Lidl Plus) است.

حتی بیشتر در Kaufland and Co صرفه جویی کنید؟ اینجوری میشه:

مهم: حتما مهلت ها را رعایت کنید

با این حال، شما فقط یک بار می توانید در کمپین شرکت کنید و بنابراین کوپن فقط در یک کارت هدیه موجود است که در صورت شک گران ترین کارت است. پس از سه روز، کوپن را می توان در کافلند بازخرید کرد فقط تا تاریخ 14.12.2022. بنابراین: باید امکان پذیر باشد. با این حال، برخی از محصولات مانند محصولات تنباکو یا کارت های کوپن از خرید حذف می شوند. متأسفانه در هنگام خرید کارت واچر اپل دیگر امکان محاسبه تخفیف وجود ندارد.