کاری که باید در آمازون برای طرفداران واقعی انجام دهم

اما هواداران نباید امید خود را از دست بدهند. مثال فعلی یکی از این دو سری را به یک برنامه اجباری در آمازون یا پارامونت پلاس تبدیل می کند. من در مورد Star Trek: Picard صحبت می کنم که هفته گذشته فینال آن از دو سرویس استریم پخش شد.

اخطار: متن حاوی اسپویلرهای جزئی اینجا و آنجا برای Star Trek: Picard فصل 3 است (مشاهده در آمازون).

فقط چند نکته وجود دارد که شاید باید از قبل بدانید. به طور خلاصه: پیکارد یک “آینه سیاه” است که اکنون یک انسان مصنوعی است، اما همچنان قادر به مرگ است. Seven of Nine (Star Trek: Voyager) رسماً در Starfleet و Raffaela “Raffi” Musik، دوست قدیمی پیکارد و سابق “عشق” Seven of Nine – تمام شد. برای درک فینال بزرگ، لازم نیست بقیه دو فصل اول را بدانید.

شروع سریال هایی مانند «پیشتازان فضا: کشف» و آخرین اما نه کم اهمیت «پیشتازان فضا: پیکارد» همیشه با علاقه و علاقه فراوان همراه بود. هر کدام با ناامیدی بزرگ به پایان رسید. هیچ کدام از اینها ربطی به Star Trek نداشت. داستان‌های گیج‌کننده، شخصیت‌های جدیدی که نمی‌توانستید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید، و بیشتر کسالت محض.

نجات “پیشتازان فضا”: پیکارد در پایان هنوز خوب است

را خدمه Enterprise D بازگشته است و در چندین قسمت دوباره یکدیگر را پیدا کنید. وظیفه: چیزی کمتر از کهکشان ذخیره نکنید. خیلی خلاقانه به نظر نمی رسد، در واقع همینطور است. ولی چگونه آنها انجام می دهند، این تفاوت است.

«پیشتازان فضا» «جدید» سرانجام در حال تغییر است – حداقل در این سریال. از طرفی با «دیسکاوری» احتمالا رازک و مالت از بین می رود. مدت ها پیش امیدم را از دست دادم، اما در همین حین قبل از پایان «پیکارد» در «پیشتازان فضا: جهان های جدید عجیب» دوباره آن را پیدا کردم.

تو دوباره برای من ریشه یابی می کنی، حتی در برابر دشمنی آشنا مانند بورگ. آخرین اما نه کم‌اهمیت، موسیقی متن به خوبی تطبیق می‌کند، یادآور خاطرات سری (Spaceship Enterprise – The Next Century) و به دلایل دراماتورژیک، فیلم بلند دوم (“Star Trek: First Contact”).

افکار من برای آخر هفته: هدف این ستون فراهم کردن خوراکی برای تفکر و انعکاس «سیل خبری» هفته در پایان است. مجموعه کوچکی از مقالات قبلی در ستون:

هشدار کوچک: لطفاً فصل 1 و 2 را نادیده بگیرید

به اختصار: طرفدارانی که قبلاً از Star Trek: Picard اجتناب کرده‌اند، قطعاً باید فصل آخر را بررسی کنند. اتفاقا فصل اول و دوم را با خیال راحت می توان نادیده گرفت. صادقانه بگویم، احتمالاً نویسندگان نیز چنین فکر می کردند.

تریلر Star Trek: Picard: Season 3

به عنوان یک طرفدار قدیمی Star Trek، من در دو فصل اول سریال از زمان عرضه در سال 2020 با مشکل مواجه شدم. راه اندازی آنها باعث شد که من بیشتر بخواهم، بله نویسندگان در مسیر از نفس افتادند. آنچه ارائه شد فقط مضحک، گاهی طولانی و آشفته بود. حضورهای مختلف مهمان، به عنوان مثال توسط ووپی گلدبرگ (گوینان) یا جان دی لانسی (Q)، کمکی نکرد.

در مفهوم: شکاکان عزیز جرات کن در واقع، Star Trek: Picard در نهایت به همان خوبی بود که طرفداران همیشه امیدوار بودند.

البته، فصل 3 Star Trek: Picard یک تنها جشنواره بزرگ طرفداران. لحظه ای که Enterprise D قدیمی به عنوان پناهگاه در قسمت ماقبل آخر عمل می کند، من را با غازها و یکی دو اشک در چشمانم رها می کند.

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

هر کسی که واقعاً عاشق پیشتازان فضا باشد، در سال‌های اخیر در آزمایش سختی از صبر قرار گرفته و اغلب ناامید شده است. طرفدارانی که به این دلیل از فرنچایز پشت کردند، اکنون می توانند دوباره با یک اخطار هماهنگ شوند. توصیه شخصی من در ستون آخر هفته GIGA.

همه چیز برای طرفداران با Star Trek: Picard فصل 3 خوب خواهد بود:

تعداد کمی از طرفداران سریال را به عنوان گمشده کنار گذاشتند و پیش از موعد خاموش شدند. مایه تاسف است، زیرا با آخرین فصل سوم Star Trek: Picard، سریال در نهایت به جایی که از ابتدا می خواست برسد رسید.