کارمند سابق بسته می شود: گوگل در آستانه است

با Ecosia، یک جایگزین Google در دسترس است:

5 دلیل برای اینکه چرا باید از Google به Ecosia تغییر دهید

بوروکراسی بیش از حد: انتقاد از گوگل در حال افزایش است

در گوگل، نیازهای کاربران برای مدت طولانی در اولویت اول نبوده است. این همان چیزی است که کارمند سابق پراوین سه‌شادری ادعا می‌کند که به طرق دیگری نیز از این گروه انتقاد کرده است. امروزه کارمندان در واقع فقط به آنها اهمیت می دهند انجام وظایف بوروکراتیک داخلی نگران باشید و اهداف واقعی را از دست بدهید.

یک کارمند سابق اتهاماتی را علیه گوگل مطرح کرده است: این گروه مدت هاست که به کاربران اهمیت نمی دهد. در عوض، کارمندان عمدتاً مشغول وظایف بوروکراتیک هستند. پیش از این نیز ادعاهای مشابهی مطرح شده بود.

گوگل

گوگل: کارمند سابق از گروه انتقاد می کند

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

به گفته سه‌شادری، 175000 «کارمند ماهر و با دستمزد» گوگل «دستاورد بسیار کمی» خواهند داشت. این به دلیل ساختاری است که در طول زمان به تقویت خود ادامه داده است. کارمندان در مقابل شما می ایستند پیچ و خم مجوزها و بررسی های مداوم آنها گرفتار وظایف بوروکراتیک هستند و نمی توانند به کار واقعی خود رسیدگی کنند.

در راس گروه، کارمند سابق بیش از هر چیز سوء مدیریت را می بیند. گوگل امروز دیگر ماموریتی را دنبال نمی کند، بلکه ماموریت دیگری را دنبال می کند “توهم فوق العاده” ضمیمه کردن مشکلات گوگل مدت‌هاست که توسط بخش تبلیغاتی بسیار سودآور پوشش داده شده است.

سه‌شادری پس از تصاحب شرکتش Appsheet به گوگل پیوست. طبق یک بند قراردادی، او به مدت سه سال با گوگل مرتبط بود. او به گفته خودش بلافاصله پس از آن گروه را ترک کرد. او توضیح می دهد که چرا این گام را در یک ورودی وبلاگ طولانی تر (منبع: Medium) برداشته است.

انتقاد از فرآیندهای داخلی گوگل چیز جدیدی نیست. همچنین آن نوام باردین مدیر عامل سابق Waze به گفته این شرکت که در سال 2021 گروه را ترک کرد، گوگل کارمندان خود را به اشتباه استخدام می کند. محصولات از دیدگاه کاربر طراحی نشده اند و کارکنان انگیزه ای برای توسعه آنها ندارند (منبع: نوام باردین در لینکدین). تا زمانی که قیمت سهام بالا می رود، هیچکس به مشکلات اهمیت نمی دهد.