Xbox Series X|S و PlayStation 5 اکنون در سومین سال خود هستند. تا کنون، کنسول سونی در دوئل مستقیم با مایکروسافت برتری داشته است. به گفته یک کارشناس صنعت، با این حال، این ممکن است در سال 2023 تغییر کند.

Xbox Series X

سال 2023 می تواند سال Xbox Series X|S باشد

اگر کنسولی برای موفقیت های گرافیکی قدرتمند می خواهید، باید بین Xbox Series X|S و PlayStation 5 یکی را انتخاب کنید. تا اینجا، انتخاب گیمرها اینجاست به نفع PS5 حذف شد. کنسول سونی می تواند به طور کلی آمار فروش بهتری داشته باشد. با این حال، سال 2023 اکنون می تواند سالی برای مایکروسافت باشد.

حداقل این چیزی است که تحلیلگر کارول سورین، که چشم انداز سال جدید را برای GamesIndustry.biz ارائه می دهد، معتقد است. او سرگرمی بازی را به عنوان یک کل با یک چالش دشوار می بیند والدین غیر قمار می تواند برای صرفه جویی در هزینه، هزینه بازی ها و کنسول ها را کاهش دهد.

در اینجا، با این حال، نقاط قوت ایکس باکس برای قصاص بیا برخلاف سونی، مایکروسافت ارزش کمتری برای انحصار پلتفرم قائل است. در عین حال، غول فناوری هم بر ایجاد ارزش مناسب برای پول و هم بر اطمینان از اینکه مشتریان مجبور به خرج کردن مقادیر زیادی پول در یک لحظه نیستند، تمرکز می کند. به گفته Severin، این ترکیب Xbox را در موقعیت بهتری نسبت به PlayStation در شرایط اقتصادی فعلی قرار می دهد. بنابراین در سال 2023 او می تواند از نظر تعداد فروش و تعداد بازیکنان پیشی بگیرد (منبع: GamesIndustry.biz).

این چیزی است که جامعه ما در مورد Xbox Series X|S و PlayStation 5 می گویند:

Game Pass یک نقطه قوت بزرگ ایکس باکس است

دلیل مهم موفقیت احتمالی ایکس باکس احتمالا Game Pass خواهد بود. از این گذشته ، خدمات اشتراک کوهی از بازی ها را ارائه می دهد برای کمک ماهیانه. یک جایگزین خوب اگر نمی خواهید برای یک بازی کاملاً جدید هزینه کامل بپردازید. اخیراً، تیرانداز High on Life توانست به لطف Game Pass موفقیت بزرگی را برای مایکروسافت جشن بگیرد. حالا وقت آن است که منتظر بمانیم و ببینیم که آیا پیش بینی های Severin برای سال طلایی Xbox واقعا صدق می کند یا خیر.