کارشناسان با Nintendo: بزرگترین مشکل سوئیچ روبرو می شوند

پاسخ از چه؟، شرکتی است که به بررسی شرکت ها و خدمات اختصاص دارد. کنترلرها کالاهایی هستند که همیشه با آنها خوب رفتار نمی شود و اغلب با انگشتان کثیف لمس می شوند – و این همه چیز نیست. گرد و غبار و سایر ذرات خاک، که با گذشت زمان تثبیت می شوند. و احتمالاً اینجاست مشکل Joy-Cons.

کنترلرهای نینتندو از گرد و غبار و کثیفی رنج می برند

در گزارش آزمایشگاه آمده است: “در حالی که در ساخت هر کنترل کننده تفاوت هایی وجود دارد، وجوه مشترک ذکر شده ساییدگی در نقاط تماس لغزنده جوی استیک (موجود در همه تخته های پلاستیکی) و ورود گرد و غبار/آلودگی است” (منبع: کدام؟ ).

اگرچه کنترل‌کننده‌ها دارای کلاهک‌های محافظ گرد و غبار هستند، اما یک آزمایش پارگی در آزمایشگاه نشان می‌دهد که ظاهراً اینها کافی نیستند. جفت شده با علائم ساییدگی در نقاط تماس این باعث ایجاد مشکل دریفت در نتیجه می شود.

کدام؟ پنج مجموعه Joy-Con از مصرف کنندگان بک آپ گرفته شده که مشکل دریفت داشت. بر این اساس، نتایج آموزنده است. اینکه آیا مشکل هزاران گیمر در سراسر جهان همیشه این دلیل را دارد نمی توان از نمونه کوچک استنباط کرد.

پس از دریافت نتایج نینتندو، این شرکت بیانیه ای را منتشر کرد. درصد مشکلات گزارش شده در گذشته کم است و استیک های آنالوگ Joy-Con از زمان عرضه در سال 2017 وجود داشته است. به طور مداوم بهبود یافته است بوده. اگر قطعه‌ای از سخت‌افزار آن‌طور که باید کار نکند، «ما همیشه مصرف‌کنندگان را تشویق می‌کنیم که با خدمات مشتریان نینتندو تماس بگیرند، که بیش از آن مایل است هر گونه مشکل مصرف‌کننده مربوط به استیک‌های آنالوگ Joy-Con را به شیوه‌ای باز و سازگارانه حل کند.» در مواردی که ممکن است گارانتی دیگر اعمال نشود،” نینتندو می گوید.

با این حال، این مشکل نمی تواند به همان اندازه نادر باشد که نینتندو آن را در بیانیه به تصویر می کشد. به هر حال، گروه بازی ژاپنی گاهی اوقات حتی شرکت های تعمیر را بیش از حد توسعه می دهند.منبع

به خصوص با نسخه کلاسیک سوئیچ، بازیکنان از مزمن شکایت دارند مشکلات دریفت کنترلر. اگر در مورد آن چیزی نشنیده باشید، در حین حرکت کردن، مکان نما روی صفحه حرکت می کند، حتی اگر کاربر چوب را لمس نکرده یا به سختی آن را لمس کند. در موارد شدید، این می تواند منجر به غیرقابل بازی شدن عناوین شود تا زمانی که یک جایگزین گران قیمت خریداری شود. اما واقعا چرا این اتفاق می افتد؟

نینتندو سوییچ همچنان از محبوبیت زیادی در بین گیمرها برخوردار است. با این حال، یک مشکل آزاردهنده وجود دارد که بسیاری از بازیکنان را تحت تاثیر قرار می دهد: دریفت بدنام Joy-Con. برای تعیین علت احتمالی این مشکل، آنالیز در آزمایشگاه انجام شد.

سوئیچ نینتندو

Nintendo Switch: Laboratory دریفت Joy-Con را بررسی می کند

اصلاح دریفت Joy-Con – ما چوب های جایگزین را امتحان کردیم:

نینتندو مشکل بزرگی در دریفت Joy-Con نمی بیند