کارت منحصر به فرد ارباب حلقه ها پیدا شد: پسر خوش شانس ثروت می طلبد

شما می توانید تقویت کننده های ساده جداگانه را با قیمتی در حدود 3 یورو خریداری کنید. همچنین بسته های مقدماتی با قیمت حدود 10 یورو و دک های موضوعی با قیمت 12.99 یورو نیز وجود دارد. با این حال، این قیمت‌های معمولی برای یک بازی کارتی معاملاتی هستند گزینه های گران تری نیز وجود دارد.

با این حال، یک گنج واقعی نیز در این جعبه وجود دارد، زیرا الف کارت خاصی در حال حاضر 1 میلیون دلار ارزش دارد. این کارت “1 از 1 حلقه” نام دارد و فقط یک بار چاپ می شود. این منحصر به فرد است که آثار هنری انحصاری دارد و به جای انگلیسی به زبان موردور چاپ شده است.

در 23 ژوئن، Magic: The Gathering با معرفی The Lord of the Rings به عنوان یک فرنچایز جدید به مجموعه های توسعه می پیوندد. قیمت‌ها از 9 یورو برای بسته‌های معمولی شروع می‌شود، اما با نسخه Collector بسیار گران می‌شود. به عنوان مثال، جعبه تقویت کننده مجموعه در حال حاضر در حال فروش است برای 504 یورو در آمازون ارائه شده است (اکنون در آمازون را ببینید!)، که مربوط به حدود 42 یورو در هر بسته است.

Magic: The Gathering The Lord of the Rings: Tales of Middle-earth Collector Booster Box - 12 بسته +

بسته های تقویت کننده کلکتور از آنجایی گران تر هستند کارت های ویژه تضمین شده حاوی. برای Magic: The Gathering، این بدان معناست که آنها تضمین می‌شوند که حاوی کارت‌های فویل، کارت‌هایی با آثار هنری کامل، یا کارت‌هایی با قاب‌های ویژه ویترین، و همچنین موارد کمیاب یا افسانه‌ای هستند.منبع

احتمال پیدا کردن این کارت بسیار کم است. با این حال، اگر آن را بکشید، وقتی آن را تحویل می دهید یک میلیونر هستید:

کشف این کارت، امید کسانی را که امیدوار بودند خودشان آن را بکشند، بر باد داد. در نتیجه ارزش جعبه های تقویت کننده نزدیک به 100 دلار کاهش یافته است. قبل از پیدا شدن کارت در 30 ژوئن، ارزش جعبه تقویت کننده 478.69 دلار بود که پس از آن به 351.55 دلار کاهش یافت. قیمت از آن زمان در حدود 420 دلار (TCGPlayer) تثبیت شده است.

کارت با “One Ring” نیز در مجموعه به عنوان “Mythical Rare” معمولی موجود است. بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که بتوانید شکلی متفاوت از آن بکشید و با آن بازی کنید.

کارت منحصر به فرد و ارزشمند “The One Ring” از بازی کارتی معاملاتی Magic: The Gathering در کانادا کشف شد. این امر باعث کاهش چشمگیر قیمت بلیت شده است.

ارباب حلقه ها

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت تا 7/5/2023 ساعت 12:51 بعد از ظهر

مقاله اصلی:

Magic: The Gathering – این کارت شما را ثروتمند می کند

در همین حال، Magic: The Gathering چیزی بیش از یک بازی ورق است:

چرا تقویت کننده های کلکتور در Magic: The Gathering گران تر هستند؟

پیشنهادهای قبلی 150000 دلار و سپس 500000 دلار برای این کارت وجود داشته است. اما دیو و آدام، کلکسیونرهای پرشور با یک فروشگاه فیزیکی، اکنون یک فروشگاه دارند 1 میلیون دلار جایزه برای کارت تعلیق شده است.

به روز شده در 5 ژوئیه 2023: کارت ویژه دارای آثار هنری منحصر به فرد است و به جای انگلیسی به زبان موردور چاپ شده است. مالک ناشناس در حال حاضر پیشنهادهای جدی بیش از یک میلیون دلار را از طریق یک وکیل می پذیرد. با این حال، پیشنهاد دو میلیون دلاری آمریکا قبلاً از اسپانیا گزارش شده است (منبع: Polygon).

Magic: The Gathering The Lord of the Rings: Tales of Middle-earth Collector Booster Box – 12 بسته +