برداشت پول، نقل و انتقالات یا بستن قرارداد وام مسکن و پس انداز: شعبه اسپارکاسه طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهد. ممکن است یکی دیگر در آینده وجود داشته باشد: درخواست برای گذرنامه و شخصی. یک پروژه آزمایشی در حال حاضر این امکان را در یکی از شهرهای بزرگ آلمان فراهم می کند.

برای کارت شناسایی در Sparkasse اقدام کنید

شهر کلن در حال گشودن مسیر جدیدی برای ارائه خدمات خود به شهروندان است. از امروز 13 دسامبر 2022، مراکز مدنی کلانشهر راین نیز در اتاق های Stadtsparkasse KölnBonn را می توان در منطقه Rodenkirchen کلن (منبع: City of Cologne) یافت.

پس از تعیین وقت قبلی، شهروندان این فرصت را دارند برای کارت شناسایی و پاسپورت اقدام کنید و همچنین رسیدگی به سایر «مسائل ثبت نام» که در بهترین آلمانی رسمی نامیده می شود. در طبقه اول شعبه Rodenkirchen Sparkasse می توانید دو کارمند شهری را بین ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر پیدا کنید.

برای مدیر شهری آندریا بلوم، این تازه شروع کار است: “اگر پروژه آزمایشی موفقیت آمیز باشد، ما پیشنهاد خود را به مکان های دیگر در Veedeln کلن گسترش خواهیم داد.” در همین حال، آنجلا لانگن از Sparkasse KölnBonn بر این موضوع تاکید می کند. جنبه پایداری. در زمان حفظ منابع، بانک همچنین علاقه مند است که فضای اداری بلااستفاده را در اختیار شهر قرار دهد.

بانکداری آنلاین ایمن – این روش کار می کند:

Sparkasse گام به گام به سوی آینده حرکت می کند

بانک پس انداز کهنه کار مدتی است که محرک نوآوری بوده است. اخیراً ویژگی های کاربردی از طریق برنامه Sparkasse ارائه شده است که برای بهبود کارت بانکی در نظر گرفته شده است. آنها به همراه سایر موسسات مالی روی کارت جیرو آینده کار می کنند. با او باید، در میان چیزهای دیگر سپرده های واریز شده یا پرداخت های درون برنامه ای ممکن بودن. با این حال، ممکن است یک مهلت برای Maestro وجود داشته باشد که یکی از دلایل عملکردهای جدید است.