کارت اعتباری رایگان دائمی با اعتبار اولیه ۴۵ یورو و Apple Pay

مقدار اعتبار شروع به آن بستگی دارد دستیابی به فروش معین در شش ماه اول پس از فعال سازی کارت اعتباری. شما اولین اعتبار جزئی 7.50 یورویی را از گردش مالی 100 یورو دریافت خواهید کرد. به ازای هر 100 یورو اضافی که خرج می کنید، 7.50 یورو دیگر دریافت خواهید کرد – تا زمانی که به حداکثر موجودی اولیه 45 یورو برسید. بنابراین باید در مجموع 600 یورو برای کارت اعتباری خود خرج کنید تا اعتبار اولیه 45 یورویی کامل را دریافت کنید.

کارت اعتباری آبی آمکس: پیشنهاد را بررسی کنید

آیا می خواهید پرداخت بدون تماس را با Apple Pay تنظیم کنید و همچنان به کارت اعتباری مناسب برای آن نیاز دارید؟ پس این پیشنهاد American Express قطعا برای شما هیجان انگیز خواهد بود: کارت اعتباری رایگان Amex Blue برای مشتریان جدید شامل اعتبار اولیه حداکثر تا 45 یورو وجود دارد. ما تمام جزئیات را برای شما داریم. ر.

Amex Blue: کارت اعتباری با اعتبار اولیه تا 45 یورو

اگر به دنبال یکی هستید کارت اعتباری رایگان هستند، که با آنها به راحتی می توانید بدون تماس و از طریق Apple Pay شما باید نگاهی دقیق تر به آنچه American Express ارائه می دهد بیندازید. در حال حاضر وجود دارد کارت اعتباری آمکس آبی از جمله اعتبار شروع از 45 یورو (به پیشنهاد در امریکن اکسپرس مراجعه کنید).

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع اپل در مورد Apple Pay توضیح می دهد: نحوه اضافه کردن کارت به آیفون

آیا کارت اعتباری American Express Amex Blue ارزش آن را دارد؟

هزینه سالانه Amex Blue برای همیشه حذف می شود. علاوه بر این، نیازی به باز کردن یک حساب جاری اضافی ندارید: کافی است حساب کارت اعتباری را به حساب موجود خود متصل کنید. هزینه ها بدون بهره با مدت پرداخت حداکثر تا 30 روز است و کارت اعتباری با Apple Pay سازگار است. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید تراکنش‌های خود را همیشه زیر نظر داشته باشید، می‌توانید در مواقع اضطراری بلافاصله کارت را مسدود و رفع انسداد کنید و همزمان چندین کارت را در آن ثبت کنید.

Amex Blue: اینها مزایا و معایب کارت اعتباری رایگان هستند

اگر فقط به دنبال کارت اعتباری هستید که بتوانید برای پرداخت های بدون تماس در اتحادیه اروپا از آن استفاده کنید، ارزشش را دارد. آمکس بلو فقط به خاطر آن 45 یورو اعتبار اولیه. اگر به دنبال یک کارت VISA هستید که بتوانید از آن برای پرداخت رایگان در خارج از کشور و برداشت پول نقد استفاده کنید، کارت اعتباری Barclaycard برای شما مناسب خواهد بود.

Amex Blue دارای مزایا و معایبی نیز می باشد. در زیر جزئیات کارت اعتباری رایگان را برای شما فهرست می کنیم.

مزایای معایب
 • هزینه سالانه معاف می شود
 • بدون حساب جاری اضافی مورد نیاز است
 • 45 یورو اعتبارات شروع، مانده اولیه
 • پرداخت بدون تماس در منطقه یورو رایگان است
 • Apple Pay-قادر بودن
 • برنامه مفید برای مدیریت روشن گنجانده شده است
 • 1 کارت اضافی رایگان
 • برداشت پول: خواهد شد 4 درصد از مقدار
  و حداقل 5 یورو ناشی از
 • سقوط هنگام برداشت پول نقد از ارز خارجی
  یک بار دیگر کارمزد 2 درصد بر
 • بدون Google Pay
 • برای اینکه بتوانید در برنامه پاداش شرکت کنید، باید سالانه 30 یورو اضافی بپردازید
کارت اعتباری آبی آمکس: پیشنهاد را بررسی کنید