کارت اعتباری رایگان با پاداش 45 یورو از جمله Google و Apple Pay

اگر قصد دارید پرداخت بدون تماس را با Google Pay یا Apple Pay تنظیم کنید اما هنوز کارت اعتباری مناسبی ندارید، American Express پیشنهاد خوبی برای شما دارد. کارت اعتباری رایگان Amex Blue برای مشتریان جدید در حال حاضر با موجودی اولیه حداکثر تا 45 یورو ارائه می شود. ما تمام جزئیات را برای شما داریم. ر.

American Express Blue: کارت اعتباری رایگان با پاداش 45 یورو

Amex Blue دارای مزایا و معایبی نیز می باشد. در زیر جزئیات کارت اعتباری رایگان را برای شما فهرست می کنیم.

مزایای معایب
 • هزینه سالانه معاف می شود
 • بدون حساب جاری اضافی مورد نیاز است
 • 45 یورو اعتبارات شروع، مانده اولیه
 • پرداخت بدون تماس در منطقه یورو رایگان است
 • گوگل و اپل پی-قادر
 • برنامه مفید برای مدیریت روشن گنجانده شده است
 • 1 کارت اضافی رایگان
 • برداشت پول: خواهد شد 4 درصد از مقدار
  و حداقل 5 یورو ناشی از
 • سقوط هنگام برداشت پول نقد از ارز خارجی
  یک بار دیگر کارمزد 2 درصد در
 • برای اینکه بتوانید در برنامه پاداش شرکت کنید، باید سالانه 30 یورو اضافی بپردازید
کارت اعتباری آبی آمکس: پیشنهاد را بررسی کنید

اپل در مورد Apple Pay توضیح می دهد: نحوه اضافه کردن کارت به آیفون

آیا کارت اعتباری American Express Amex Blue ارزش آن را دارد؟

اگر به دنبال یکی هستید کارت اعتباری رایگان هستند، که با آنها به راحتی می توانید بدون تماس و از طریق Google Pay و Apple Pay شما باید نگاهی دقیق تر به آنچه American Express ارائه می دهد بیندازید. در حال حاضر وجود دارد کارت اعتباری آمکس آبی از جمله تعادل شروع از 45 یورو (به پیشنهاد در امریکن اکسپرس مراجعه کنید).

هزینه سالانه Amex Blue برای همیشه حذف می شود. علاوه بر این، نیازی به باز کردن یک حساب جاری اضافی ندارید: کافی است حساب کارت اعتباری را به حساب موجود خود متصل کنید. هزینه ها بدون بهره با مدت پرداخت حداکثر تا 30 روز است و کارت اعتباری با Apple Pay سازگار است. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید تراکنش‌های خود را همیشه زیر نظر داشته باشید، می‌توانید در مواقع اضطراری بلافاصله کارت را مسدود و رفع انسداد کنید و همزمان چندین کارت را در آن ثبت کنید.

Amex Blue: اینها مزایا و معایب کارت اعتباری رایگان هستند

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع مقدار اعتبار شروع به آن بستگی دارد دستیابی به فروش مشخص در شش ماه اول پس از فعال سازی کارت اعتباری. شما اولین اعتبار جزئی 7.50 یورویی را از گردش مالی 100 یورو دریافت خواهید کرد. به ازای هر 100 یورو اضافی که خرج می کنید، 7.50 یورو دیگر دریافت خواهید کرد – تا زمانی که به حداکثر موجودی اولیه 45 یورو برسید. بنابراین باید در مجموع 600 یورو برای کارت اعتباری خود خرج کنید تا اعتبار اولیه 45 یورویی کامل را دریافت کنید.

کارت اعتباری آبی آمکس: پیشنهاد را بررسی کنید

اگر فقط به دنبال کارت اعتباری هستید که بتوانید برای پرداخت های بدون تماس در اتحادیه اروپا از آن استفاده کنید، ارزشش را دارد. آمکس بلو فقط به خاطر آن 45 یورو اعتبار اولیه. اگر به دنبال یک کارت VISA هستید که بتوانید از آن برای پرداخت رایگان در خارج از کشور و برداشت پول نقد استفاده کنید، کارت اعتباری Barclaycard برای شما مناسب خواهد بود.