کارت اعتباری رایگان با اعتبار اولیه ۴۵ یورو و Apple Pay

مقدار اعتبار شروع به آن بستگی دارد دستیابی به فروش معین در شش ماه اول پس از فعال سازی کارت اعتباری. شما اولین اعتبار جزئی 7.50 یورویی را از گردش مالی 100 یورو دریافت خواهید کرد. به ازای هر 100 یورو اضافی که خرج می کنید، 7.50 یورو دیگر دریافت خواهید کرد – تا زمانی که به حداکثر موجودی اولیه 45 یورو برسید. بنابراین باید در مجموع 600 یورو برای کارت اعتباری خرج کنید تا اعتبار اولیه 45 یورویی کامل را دریافت کنید.

کارت اعتباری آبی آمکس: پیشنهاد را بررسی کنید

اگر به دنبال یکی هستید کارت اعتباری رایگان هستند، که با آنها به راحتی می توانید بدون تماس و از طریق Apple Pay شما باید نگاهی دقیق تر به آنچه American Express ارائه می دهد بیندازید. در حال حاضر وجود دارد کارت اعتباری آمکس آبی از جمله اعتبار شروع از 45 یورو (به پیشنهاد در امریکن اکسپرس مراجعه کنید).

توسعه دهنده: American Express

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.منبع

اپل در مورد Apple Pay توضیح می دهد: نحوه اضافه کردن کارت به آیفون

آیا کارت اعتباری American Express Amex Blue ارزش آن را دارد؟

آیا می‌خواهید پرداخت بدون تماس با Apple Pay را به سطح جدیدی ارتقا دهید؟ پس نباید پیشنهاد American Express را از دست بدهید. کارت اعتباری Amex Blue شامل حداکثر 45 یورو اعتبار اولیه و پشتیبانی Apple Pay را دریافت می کنید. ما جزئیات را برای شما داریم.

کارت اعتباری Amex Blue با اعتبار اولیه 45 یورو

Amex Blue: اینها مزایا و معایب کارت اعتباری رایگان هستند

Amex Blue دارای مزایا و معایبی نیز می باشد. در زیر جزئیات کارت اعتباری رایگان را برای شما فهرست می کنیم.

مزایای معایب
 • هزینه سالانه معاف می شود
 • هیچ حساب جاری اضافی مورد نیاز نیست
 • 45 یورو اعتبارات شروع، مانده اولیه
 • پرداخت بدون تماس در منطقه یورو رایگان است
 • Apple Pay-قادر بودن
 • برنامه مفید برای مدیریت روشن گنجانده شده است
 • 1 کارت اضافی رایگان
 • برداشت پول: خواهد شد 4 درصد از مقدار
  و حداقل 5 یورو ناشی از
 • سقوط هنگام برداشت پول نقد از ارز خارجی
  یک بار دیگر کارمزد 2 درصد بر
 • بدون Google Pay
 • برای اینکه بتوانید در برنامه پاداش شرکت کنید، باید سالانه 30 یورو اضافی بپردازید
کارت اعتباری آبی آمکس: پیشنهاد را بررسی کنید

هزینه سالانه Amex Blue برای همیشه حذف می شود. علاوه بر این، نیازی به باز کردن یک حساب جاری اضافی ندارید: کافی است حساب کارت اعتباری را به حساب موجود خود متصل کنید. هزینه ها بدون بهره با مدت پرداخت حداکثر تا 30 روز است و کارت اعتباری با Apple Pay سازگار است. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید تراکنش‌های خود را در هر لحظه زیر نظر داشته باشید، می‌توانید در مواقع اضطراری بلافاصله کارت را مسدود و رفع انسداد کنید و همزمان چندین کارت را در آن ثبت کنید.

آمکس آلمان

آمکس آلمان

اگر فقط به دنبال کارت اعتباری هستید که بتوانید برای پرداخت های بدون تماس در اتحادیه اروپا از آن استفاده کنید، ارزشش را دارد. آمکس بلو فقط به خاطر آن 45 یورو اعتبار اولیه. اگر به دنبال یک کارت VISA هستید که بتوانید از آن برای پرداخت و برداشت پول نقد در خارج از کشور به صورت رایگان استفاده کنید، کارت اعتباری Barclaycard برای شما مناسب خواهد بود.