کاربران باید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشند

به گفته دیسکورد، بیش از 40 درصد از کاربران یا نمی‌توانند متمایزکننده خود را به خاطر بسپارند یا حتی نمی‌دانند آن چیست – اما این تعداد بسیار زیاد است. اگر می خواهید دوستان اضافه کنید اجتناب ناپذیر است (منبع: Discord).

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

این فرآیند به خودی خود چندین ماه طول خواهد کشید، اگرچه شما احتمالاً به کاربران طولانی مدت توجه ویژه ای داشته باشید پشم

هنوز تاریخ مشخصی برای پیاده سازی مشخص نشده است، اما Discord زمانی که حساب کاربری در هفته های آینده به روز شود، به کاربران اطلاع می دهد. شما موظف نیستید حساب خود را فوراً به روز کنید، اما ما به شما توصیه می کنیم زیاد صبر نکنیماگر می خواهید نام خاصی را ایمن کنید.

هدف پشت عدد چهار رقمی که همراه با نام کاربری شما در Discord است در واقع کاملاً عملی است. این باید از شما جلوگیری کند که نتوانید از نام مورد نظر خود استفاده کنید زیرا قبلاً نامگذاری شده است. علاوه بر این، تعداد به عنوان ویژگی شناسایی خدمت. در حالی که برخی از این ویژگی استقبال می کنند، بسیاری آن را آزاردهنده می دانند – اما این تنها مشکل نیست.

برای حل این مشکل، Discord اکنون تصمیم گرفته است که به هر کاربر یک نام کاربری منحصر به فرد و یک نام نمایشی غیر منحصر به فرد بدهد. در اینجا چند نکته قابل توجه است:

  • نام کاربری منحصر به فرد: محدود به حروف کوچک (az)، اعداد (0-9) و دو کاراکتر خاص (نقطه و زیرخط).
  • نام نمایشی مبهم: تا زمانی که از دستورالعمل های انجمن Discord پیروی کند، می تواند تقریباً حاوی هر چیزی باشد. این شامل کاراکترهای خاص، فاصله ها، ایموجی ها و کاراکترهای غیر لاتین است. شما می توانید این نام را به عنوان نام اصلی خود ببینید و هر زمان که بخواهید آن را تغییر دهید.
منبع تصویر: Discord

سیستم جدید چه زمانی در Discord معرفی می شود؟

مجوز:نرم افزار رایگان

بستر، زمینه:ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز، ویندوز 10

اختلاف: دیگر لازم نیست متمایزکننده خود را به خاطر بسپارید

زبان ها:آلمانی

نسخه:1.0.9010

از زمانی که دیسکورد در سال 2015 منتشر شد، اتفاقات زیادی روی دیسکورد افتاده است. با این حال، یک چیز همیشه ثابت مانده است و آن عدد چهار رقمی است که نام کاربری را همراهی می کند. این به زودی لغو خواهد شد و عملکرد جدیدی به جای آن معرفی خواهد شد.