کاربران اپل دیگر مجبور به انتخاب نیستند

برخلاف روند عمومی بازار، آیفون هنوز دارای پورت USB-C نیست، زیرا اپل تاکنون از درگاه نورپردازی خود دفاع کرده است. با این حال، این در سال جاری تغییر خواهد کرد. اما اگر کاربران نخواهند در آینده تصمیمی بگیرند چه؟ مهندسي كه به صنايع دستي علاقه دارد، ايده اي دارد و بلافاصله آن را اجرا مي كند.

سیب

آیفون “Dual” با لایتنینگ و کانکتور USB-C

ارزیابی من: چنین آیفون دو درگاهی بسیار ترسناک به نظر می رسد، اما در واقع نشان دهنده معضلی است که اپل سال ها در آن قرار داشته است. USB-C یا Lightning؟ اپل هنوز تصمیم روشنی نگرفته است. این در حال حاضر تنها توسط اتحادیه اروپا از سازنده گرفته شده است. وقتشه.

لایتنینگ یا USB-C؟ این تصمیم در پاییز 2023 گرفته خواهد شد، زیرا آیفون 15 جدید اولین تلفن همراه اپل با اتصال USB-C خواهد بود. نه کاملاً داوطلبانه، بالاخره اپل پس از آن به الزامات اتحادیه اروپا تسلیم می شود، که به طور کلی اتصال استاندارد را حداکثر تا سال 2024 تجویز می کند.

با این حال، این بدان معناست که دیگر نمی توان از لوازم جانبی موجود استفاده کرد یا بدون آداپتور نمی توان از آنها استفاده کرد. بنابراین کاربران باید دوباره در جیب خود فرو بروند – یک قانون آهنین هر بار که اتصالات را تغییر می دهند. اما اگر کاربران دیگر مجبور به تصمیم گیری نباشند و بتوانند هر دو ارتباط را حفظ کنند، چه؟ این همان چیزی است که یک مهندس مدبر در YouTube نیز فکر می کند و در واقع یک کامل می سازد آیفون کار با دو پورت – لایتنینگ و USB-C. راستش را بخواهید، این آیفون شبیه یک شوخی اول آوریل به نظر می رسد، اما اینطور نیست.

به نظر می رسد خوب است، اما مفید خواهد بود

البته احتمال اینکه اپل چیزی شبیه به این را اجرا کند صفر است، اما این اتفاق نیز می افتد مزایای واقعی برای این ساخت و ساز عجیب و غریب. نه تنها می‌توان از لوازم جانبی لایتنینگ و USB-C استفاده کرد، بلکه کاربران می‌توانند همزمان آیفون را شارژ کرده و هدفون‌های سیمی را هم متصل کنند. این دیگر بدون آداپتور از زمان آیفون 7 که اپل تصمیم به جک هدفون معمولی گرفت، کار نمی کند.

Sven Kaulfuss
Sven Kaulfuss، متخصص GIGA برای همه چیز از اپل: iPhone، iPad، Apple Watch، MacBook، iOS.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع