دارندگان آیفون و آیپد در آینده راحت تر گشت و گذار خواهند کرد – حداقل اگر از Chrome برای iOS استفاده کنند. گوگل این مرورگر را به یک ویژگی کاربردی مجهز کرده است. مزیت ها هنگام تعامل با سایر برنامه ها آشکار می شوند.

با Safari، یک مرورگر بسیار قدرتمند در دستگاه‌های iOS وجود دارد، اما تعداد زیادی از دارندگان آیفون و آی‌پد هنوز از کروم استفاده می‌کنند. در آخرین نسخه، گوگل عملکرد مفیدی به مرورگر داده است.

Google Chrome پیوندها را در صورت درخواست به صورت ناشناس باز می کند

از این به بعد می توانید هنگامی که از شما خواسته شد پیوندها را از برنامه های شخص ثالث به صورت ناشناس باز کنید. قبل از باز کردن، مرورگر کروم می پرسد که آیا پیوند باید به طور منظم باز شود یا ناشناس. این می تواند در زندگی روزمره برای جداسازی فعالیت های مرور شما بسیار مفید باشد. به عنوان مثال، هر کسی که یک پیوند شرم آور Google را از طریق ایمیل دریافت می کند، می تواند به راحتی آن را به صورت ناشناس باز کند و خطر ذخیره آن در تاریخچه جستجوی Google را تهدید نمی کند (منبع: 9to5Google).

ویژگی جدید ناشناس را می توان مستقیماً در Chrome برای iOS فعال کرد: Chrome -> تنظیمات -> حریم خصوصی و امنیت. با دستگاه تحریریه ما (iPhone 12) با آخرین نسخه کروم، این عملکرد بود هنوز در دسترس نیست. گوگل احتمالاً آنها را به صورت موجی عرضه می کند. ممکن است مدتی طول بکشد تا به همه کاربران iPhone و iPad برسد.

اگر حافظه آیفون پر است، باید پاکسازی کنید – ما نحوه انجام آن را نشان می دهیم:

آیفون 14: بزرگترین شکست اپل در سال 2022؟

با نزدیک شدن به پایان سال، وقت آن است که به گذشته نگاه کنیم. در اپل، سال 2022 دوباره با موفقیت بزرگی همراه بود. اما حتی سازنده فرقه نیز بدون هیچ نقطه ای در صفحه تمیز خود به موفقیت نرسید. از قضا، طبق نظرسنجی توییتر، آیفون 14 بزرگترین شکست اپل در سال است. نسل دهم آی‌پد نیز آنطور که اپل انتظار داشت فروکش نکرد.