نشت گسترده بازی GTA 6: Vice City با مجموع بیش از 90 ویدیو، معدن طلای واقعی برای طرفداران است. حتی اگر این صحنه ها تمام نشده باشند، اولین طرفداران کار را شروع کرده اند و می خواهند دنیای جدید GTA را ترسیم کنند. ابزارهایی مانند Google Earth و Microsoft Paint را نباید از دست داد.

GTA 6

GTA 6: طرفداران با نقشه به Vice City شروع می کنند

پس از یکی از بزرگ‌ترین فاش‌ها در تاریخ بازی‌های ویدیویی برای GTA 6: Vice City، فقط زمان زیادی بود که طرفداران این سری چیزهای خود را از گنجینه داده‌ها بسازند. باید نقشه معاون شهر باشد، که می تواند وضوح بیشتری را حتی قبل از انتشار بازی ارائه دهد.

درست مانند بازی GTA V، زمانی که طرفداران پس از اولین تریلر، نقشه ای از همتای لس سانتوس در LA ایجاد کردند، کارآگاهی واقعی نیز باید به جانشین کمک کند. اما برخلاف GTA V، یک مزیت بزرگ وجود دارد زیرا جزئیات باور نکردنی در مورد شهر قبلاً از نشت ها شناخته شده اند. حتی مختصاتی هم در اینجا دیده می شود که باید کار را بسیار آسان تر کند.

از طرف دیگر، کارآگاهان GTA کمی سخت تر هستند، زیرا آنها نمی توانند از GTA 6: Vice City عبور کنند. به مواد تمام شده تکیه نکنید. توسعه بازی ادامه دارد و ساختمان ها و مکان ها ممکن است بر این اساس تغییر کنند.

برخی از هواداران برای نقشه روی نقشه های گوگل تمرکز کنید، زیرا Vice City – اگرچه خیالی است – بر اساس شهر میامی ساخته شده است. برخی از مناظر واقعی نیز در بازی قابل مشاهده خواهند بود، اگرچه شاید به شکل معمول نباشند. Microsoft Paint همچنین می‌تواند به رفع برخی از شکاف‌ها در نشت‌ها کمک کند.

در ویدیو: ما نمی خواهیم این خطاها را در GTA 6 ببینیم.

GTA 6: کارت فن کی ظاهر می شود؟

وقتی که نقشه GTA 6: Vice City منتشر شد در حال حاضر نمی توان گفت کار در انجمن های GTA، تا حدی در کانال های خصوصی Discord (منبع: Kotaku) انجام می شود.