ژنراتور خورشیدی ضخیم حتی خودروهای الکترونیکی را شارژ می کند

خیلی چیزها را می توان در تنظیمات پیکربندی کرد. بنابراین من همیشه توصیه می کنم حالت شارژ بی صدا را روشن کنید. در نتیجه، فن در حین کار و شارژ با دفعات کمتری روشن می شود. همچنین می توانید خروجی ها و ورودی های جداگانه را فعال و غیرفعال کنید.

ورودی ها و خروجی های جداگانه را می توان به صورت جداگانه کنترل کرد و به زیبایی در برنامه نمایش داده می شود. (منبع تصویر: GIGA)

بلافاصله پس از باز کردن بسته بندی SuperBase V، انتخاب مواد من را شگفت زده کرد. پلاستیک استفاده شده برای کیس نسبتا نازک و خیلی جاها با کیفیت به نظر نمیرسه. به راحتی خم می شود و در برخی موارد فلپ ها دیگر بسته نمی شوند. مطمئناً، دستگاه آزمایشی مطمئناً چندین ایستگاه را پشت سر گذاشته است، اما در محدوده قیمت، انتظار انتخاب بهتری از مواد را داشتم.

همه پورت ها تحت پوشش نیستند. (منبع تصویر: GIGA)

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

اگر دستگاه‌های متصل دارید یا در حال شارژ باتری هستید، جریان انرژی با جزئیات نشان داده شده است. بنابراین شما همیشه دقیقا می دانید که چقدر انرژی خورشیدی تولید، مصرف و ذخیره می شود. شما همچنین همیشه به مصرف برق دستگاه های متصل توجه دارید.

شما می توانید تنظیمات زیادی را در تنظیمات انجام دهید. (منبع تصویر: GIGA)

در مورد من، SuperBase V به من کمک کرد باتری نیمه جامد با ظرفیت 6.4 کیلووات ساعت و الف باتری اضافی نیز با 6.4 کیلووات ساعت در دسترس. با 12.8 کیلووات ساعت، اگر باتری را به طور دائم نصب کرده بودم، می توانستم خانه خود را به مدت چهار روز بدون هیچ مشکلی اداره کنم. البته در طول چنین آزمایشی کار نمی کند. با این وجود، من هر چیزی را که می‌توانست وصل کند، بارگیری و استفاده کردم. این Zendure عمر باتری را 10 سال عنوان می کند. پس از 3000 چرخه شارژ، 60 درصد ظرفیت هنوز باید در دسترس باشد.

حتی یک پورت نوع 2 در پشت وجود دارد. (منبع تصویر: GIGA)

به صورت اختیاری می توانید باتری را همزمان در سوکت شارژ کنید. من می خواستم در آزمون خود از آن اجتناب کنم. من فقط می خواستم انرژی خورشیدی را ذخیره کنم و سپس از آن در آپارتمانم استفاده کنم. همه کار کرد. من هرگز مشکلی در بارگذاری نداشتم. پنل تاشو 400 واتی Zendure یکی از قدرتمندترین پنل های موجود در بازار است. در واقع، زمانی که خورشید در زاویه بهینه قرار داشت، اغلب تقریباً 400 وات را مدیریت می کرد. حتی باران یا تگرگ در طول آزمایش آسیبی به ماژول خورشیدی وارد نکرد.

همه چیز با برنامه تحت کنترل است

تمام اطلاعات را می توان در برنامه Zendure خواند. (منبع تصویر: GIGA)

SuperBase V همه چیز را دارد:

اما احتمالاً این هدف مورد نظر نیست. همانطور که در ویدیوی زیر نشان داده شده است، SuperBase V نباید به طور دائم جابجا شود، بلکه باید محکم وصل شود و به عنوان ذخیره باتری برای منظومه شمسی، برای شارژ ماشین الکترونیکی یا به عنوان یک ژنراتور اضطراری. اگر مکان ثابتی برای این کار دارید، جایی که صدای طرفداران شنیده نمی شود، هیچ یک از این نکات نباید نقش اصلی را ایفا کنند. اما در آپارتمانم متوجه آنها شدم.

SuperBase V می تواند کل تا 64 کیلووات ساعت قابل افزایش است. این به شما اجازه می دهد تا انرژی اضافی را که برای مثال با منظومه شمسی تولید می کنید ذخیره و استفاده کنید. بنابراین می توانید تقریباً خودکفا زندگی کنید.

شارژ از طریق خورشیدی یا سوکت

من بیشتر SuperBase V را با ماژول خورشیدی 400 واتی از Zendure شارژ کردم. که چندین روز طول کشید. (منبع تصویر: GIGA)

خوبی راه حل این است که به راحتی می توانید ظرفیت باتری را خودتان افزایش دهید. این در غیر این صورت با نصب های ثابت کار نمی کند. البته همه اینها بهای خودش را دارد. این SuperBase V به تنهایی 6299.00 یورو قیمت دارد (به Zendure نگاه کنید). با یک باتری اضافی 10999 یورو است (به Zendure نگاه کنید). با توجه به فناوری مدرن باتری مورد استفاده در اینجا، من این را قیمت فعلی و منصفانه می دانم. اما فقط زمانی ارزشش را دارد که بتوانید از پتانسیل کامل استفاده کنید.

وقتی SuperBase V را گرفتم، آن را در آلونک باغ کوچکم گذاشتم پنل خورشیدی 400 وات متصل است و باتری را طی چند روز به طور کامل شارژ کرد. اگر می خواهید یک منظومه خورشیدی کوچک را وصل کنید تا 3000 وات امکان پذیر است. Zendure سخت افزار مناسب برای این کار ارائه می دهد. با یک پنل 400 واتی، این زمان بسیار طولانی در 12.8 کیلووات ساعت طول کشید.

Zendure SuperBase V معرفی شد

قدرت بی پایان

من هم متوجه آن منفی شدم توسعه بو در حال استفاده. من از SuperBase V در مطالعه خود برای رایانه شخصی استفاده کردم. اما این برای مدت طولانی امکان پذیر نبود، زیرا بوی عجیب پلاستیک همیشه زمانی که فن شروع به کار کرد پخش می شد. طاقت نیاوردم و ژنراتور خورشیدی را به انباری کنار ماشین لباسشویی و دیگ گاز تبعید کردم. پنجره همیشه در آنجا باز است و بوی تعفن مهم نیست. من از SuperBase V در اتاق های مسکونی استفاده نمی کنم.

SuperBase V را می توان به راحتی از طریق تلفن هوشمند کشیده یا از راه دور کنترل کرد. (منبع تصویر: GIGA)

وقتی SuperBase V از Zendure با یک باتری اضافی و پنل خورشیدی 400 واتی وارد شد، کمی غرق شدم. با پیک روی پالت تحویل داده شد. در یک وزن 59 کیلوگرم برای SuperBase V و 46 کیلوگرم با یک باتری اضافی جای تعجب نیست. خوشبختانه همسایه ام به من کمک کرد تا قطعات را به زیرزمین ببرم، زیرا بدون شک به تنهایی شکست می خوردم.

با ژنراتورهای خورشیدی کوچک و نیروگاه ها، همیشه باید مراقب باشید که دستگاه ها بیش از حد بارگیری نکنید. با SuperBase V این مشکلی نیست. هر چی وصل کردم برق هم داشت. چه ماشین لباسشویی که در اوج خود بیش از 2100 وات مصرف می کند، چه ابزارهای مختلف یا یک پلاگین هیبریدی. 3800 تا 7600 وات مشکلی ندارهبه عنوان مثال هنگام اتصال دو واحد.

من فقط توانستم ماشین لباسشویی خود را به برق وصل کنم و بدون مشکل بشوییم. (منبع تصویر: GIGA)

البته Zendure یک اپلیکیشن مناسب برای SuperBase V ارائه کرده است. به محض روشن شدن ژنراتور خورشیدی، می توانید دسترسی به تمام عملکردها از طریق WLAN یا بلوتوث و وضعیت باتری ها را دریافت کنید. اگر مانند من دو باتری را به هم وصل کرده باشید، کل توان را در صفحه نمای کلی مشاهده خواهید کرد. در مورد دستگاه های متصل، وضعیت باتری اضافی و دما نیز نمایش داده می شود.

یک چرخه شستشو در دمای 30 درجه با ماشین لباسشویی ال جی من روی SuperBase V انرژی زیادی مصرف می کند. (منبع تصویر: GIGA)

بنابراین اگر یک SuperBase V خریداری می کنید، باید خانه ای با یک گاراژ در سطح زمین یا یک اتاق فنی داشته باشید که بتوان باتری را در آن قرار داد. سپس از کنترل از راه دور از طریق برنامه نیز می توان به خوبی استفاده کرد. برای من، این فقط در حد محدود امکان پذیر بود، زیرا من یک آپارتمان در طبقه اول و یک باغ در پشت خانه دارم. بر این اساس، من همیشه مجبور بودم حمل و نقل از طریق پله ها را با دقت برنامه ریزی کنم و واقعا نمی تواند از پتانسیل کامل استفاده کند. آزمایش روزمره هنوز برای من هیجان انگیز بود، زیرا قبلاً از چنین ژنراتور خورشیدی قدرتمندی استفاده نکرده بودم.

نه به کیفیتی که انتظار می رود

من واقعاً از انتخاب متریال برای SuperBase V خوشم نیامد. (منبع تصویر: GIGA)

همچنین اتصالات کافی وجود دارد. از پریزهای برق معمولی گرفته تا پورت های USB و حتی کانکتور نوع 2. چندین دستگاه را می توان همزمان به برق وصل کرد و کار کرد.

برای من شخصا، SuperBase V با باتری اضافی در یک آپارتمان به سادگی بیش از حد بود. من احتمالاً حتی نمی توانستم تمام کارهایی را که این ژنراتور خورشیدی می تواند انجام دهد، امتحان کنم. در چشمان من او خواهد بود مناسب برای کسی که خانه و منظومه شمسی کوچک دارد مناسب برای کسانی که می خواهند ژنراتور خورشیدی را با لوازم جانبی Zendure سیم کشی کنند، اما همچنان می خواهند گزینه استفاده از نیروگاه را به عنوان یک دستگاه تلفن همراه حفظ کنند.

در طول دوره آزمایش، چندین به روز رسانی سیستم عامل برای اجزای مختلف SuperBase V دریافت کردم. تا زمانی که سطح باتری بیش از 10 درصد باشد، به راحتی می توانید آن را از راه دور نصب کنید.

به هر حال SuperBase V برای چه کسانی مناسب است؟

برای من شخصا، Zendure SuperBase V خیلی زیاد بود. (منبع تصویر: GIGA)

با SuperBase V، Zendure یک نیروگاه واقعا ضخیم ارائه می دهد که نه تنها می تواند مقدار بسیار زیادی انرژی را با چندین باتری اضافی ذخیره کند، بلکه می تواند به سرعت توسط انرژی خورشیدی نیز شارژ شود. من توانسته ام SuperBase V را در چند هفته گذشته به طور گسترده امتحان کنم و حداقل سعی کرده ام آن را تا حد امکان معقولانه در زندگی روزمره خود بگنجانم. به دلیل وزن زیاد، زمانی که در یک آپارتمان زندگی می کنید این کار چندان آسان نبود.

واقعا بزرگ و سنگین

Zendure SuperBase V تقریباً بین میز من و کاناپه در دفتر جای می گیرد. (منبع تصویر: GIGA)