ژنراتورهای خورشیدی Jackery با ذخیره باتری و پنل خورشیدی بسیار ارزان تر

در صورت نیاز به برق بیشتر، مدلی با 1002 وات ساعت و دو پنل خورشیدی 100 وات نیز وجود دارد. برای 1529.15 یورو در پیشنهاد (به جکری نگاه کنید). برای دریافت قیمت باید اینجا هم از کد HERBST استفاده کنید و 269 یورو تخفیف بگیرید.

فرقی نمی‌کند کمپینگ می‌کنید، در یک سفر طولانی‌تر هستید یا صرفاً برای ایمن بودن: داشتن یک ژنراتور خورشیدی ایده خوبی است. در حالی که در گذشته از ژنراتورهای بنزینی و دیزلی برای تولید انرژی متحرک استفاده می شد، اکنون می توان این کار را با انرژی خورشیدی انجام داد. Jackery یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین تولید کنندگان این گونه دستگاه ها است. در حال حاضر یک اقدام در حال اجرا است، جایی که شما می توانید 15 درصد در مولدهای خورشیدی و پنل های خورشیدی صرفه جویی کنید. مجموعه ها نیز کاهش یافته اند (به جکری نگاه کنید).

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

شما می توانید از چنین ژنراتور خورشیدی در حال حرکت به عنوان یک ایستگاه انرژی سیار برای شارژ یا استفاده از وسایل مختلف استفاده کنید. وجود دارد چندین پورت USB و یک سوکت شوکو موجود است. فقط باید مطمئن شوید که دستگاه ها از یک وات معین تجاوز نمی کنند. محدودیت های مختلفی وجود دارد. اگر به برق بیشتری نیاز دارید، مطمئناً می توانید با پول بیشتر باتری بزرگتر با سلول های خورشیدی بیشتر خریداری کنید (آن را در آمازون بررسی کنید).

مجموعه ای متشکل از یک ژنراتور خورشیدی حاوی یک باتری با ظرفیت 518 وات ساعت و یک پنل خورشیدی 100 وات است که می توانید آن را در هر مکانی قرار دهید و به راحتی برای حمل و نقل تا کنید. این 804.10 یورو هزینه دارد (به Jackery نگاه کنید) اگر از کد AUTUMN استفاده می کنید. این یک سیستم بسته است. بنابراین واقعاً به سوکت خارجی یا چیز دیگری نیاز ندارید. ماژول خورشیدی را با خورشید تراز کنید، کابل را به ژنراتور خورشیدی وصل کنید و باتری شارژ می شود. اگر می خواهید، البته می توانید باتری را در خانه در سوکت و زمانی که در حال حرکت هستید شارژ کنید.

چرا چنین ژنراتور خورشیدی مفید است؟

اساساً چنین ژنراتور خورشیدی نیز وجود دارد مفید برای مواقع اضطراری، هنگامی که برق قطع می شود اما همچنان می خواهید برخی از دستگاه ها را روشن کنید. به عنوان مثال، یک لپ تاپ یا می خواهید تلفن همراه خود را شارژ کنید. هرچه باتری بزرگتر باشد، قدرت بیشتری در دسترس است. بنابراین اگر می خواهید از کتری استفاده کنید که 2000 وات در حال حرکت می کشد، پس باید مراقب باشید. این مجموعه کوچک برای کمپینگ زمانی که می خواهید دستگاه های تلفن همراه خود را شارژ کنید عالی است.

اگر برای شرایط اضطراری آماده هستید یا می خواهید کمی انرژی بیشتر همراه خود داشته باشید، ژنراتور خورشیدی بهترین انتخاب برای شما است. یک باتری در آنجا تعبیه شده است و می توانید آن را با پنل خورشیدی در هر کجا که بخواهید شارژ کنید. بسته به اندازه، می توانید دستگاه های زیادی را با یک ژنراتور خورشیدی کار کنید. جکری برای چند روز قیمت ها را کاهش داد.

جکری ژنراتور خورشیدی با پنل خورشیدی را ارزان تر می فروشد