چگونه مشتریان افزایش قیمت را به تاخیر می اندازند

به‌ویژه مشتریان جدید هنوز هم می‌توانند قیمت‌های قدیمی را تضمین کنند: تاکتیک پس‌انداز عالی این است که در 14 سپتامبر اشتراک Prime را بگیرید و پرداخت سالانه را انتخاب کنید. بنابراین همچنان می‌توانید سریال‌ها، فیلم‌ها، تحویل اولیه و سایر خدمات ارائه شده را تماشا کنید یک سال بیشتر با قیمت قبلی اگر مطمئن نیستید، از نسخه آزمایشی رایگان 30 روزه با Amazon Prime استفاده کنید (مشاهده در آمازون).

زبان ها:انگلیسی آلمانی

آیا Prime Video گزینه مناسبی برای پخش جریانی برای شما است؟ مقایسه ما کمک می کند:

آمازون در اطلاعیه خود دلیل افزایش قیمت ها را ذکر کرده است “تغییرات کلی و قابل توجه هزینه های ناشی از تورم”. در واقع، قیمت‌های جدید برای آلمان برای مدت طولانی‌تری از فاز قیمت‌های بالا فعلی انتظار می‌رود. اخیراً، پس از افزایش قیمت در ایالات متحده در زمستان، گامی مشابه برای بازار آلمان انتظار می رفت.منبع

اگر نمی خواهید آن را بپذیرید، می توانید اشتراک را ظرف 30 روز پس از دریافت اطلاعات لغو کنید. اگر شرایط قرارداد به صورت یک طرفه تغییر کند، آمازون باید این امکان را به مشتریان خود بدهد. پس از آن اشتراک تا پایان دوره پرداخت فعلی ادامه خواهد داشت. از طرف دیگر کسانی که انصراف نمی دهند باید قیمت های گران تری را بپردازند.

تورم – به هیچ وجه: آمازون در حال برنامه ریزی برای افزایش قیمت برای مدت طولانی است

آمازون جدی می شود: اشتراک Prime برای مشتریان در آلمان گران تر می شود. از 15 سپتامبر 2022، قیمت ماهانه از 7.99 تا 8.99 یورو. اگر تصمیم به پرداخت سالانه دارید، باید یک جهش قیمت حتی بیشتر را بپذیرید: به جای 69 یورو، 89.90 یورو پرداخت می شود.

نسخه:1.0.88

رهایی:2017/08/28

آمازون قیمت های Prime را افزایش می دهد: اشتراک سالانه به 90 یورو می رسد

آمازون پرایم گران تر می شود. تماشای سریال‌ها یا فیلم‌ها و همچنین تحویل سریع محبوب بدون هزینه ارسال اضافی به زودی فقط با پول بیشتر در دسترس خواهند بود. این مرحله تعجب آور نیست، اما آمازون تنها در حال حاضر به کارت های خود اجازه داده است تا میزان حق بیمه را بررسی کنند. بنابراین همچنان می توانید افزایش آبدار قیمت را به تاخیر بیندازید.