چچه: کلمه جوانی به چه معناست؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

برخلاف بسیاری از اصطلاحات نت زبان، “cheche” منشأ خود را در زبان انگلیسی ندارد. در عوض، گفته می شود که برای اولین بار در یک ویدیوی آلمانی زبان TikTok در دسامبر 2021 ظاهر شد. در آن زمان، یک زن جوان مصاحبه کننده را «چچه» صدا کرد. (“شما مثل چچه ها نگاه می کنید و صحبت می کنید“). شخص مخاطب نتوانست توضیح دهد که منظور از آن چیست. حتی بعد از کلیپ هم هیچ قطعنامه و پاسخی به این سوال که چچه یعنی چی داده نشد. در این ویدئو مصاحبه کننده عجیب و غریب و شلوارش ارزان توصیف شد.

چچه: این پشت آن است

«چچه» توهین است. دقیقاً منظور از این نامشخص است. عموماً با این عبارت ارزش شخصی را کم می کنند. می تواند به معنای چیزی شبیه به “بازنده” یا “قربانی“.

این کلمه در مشارکت های آلمانی زبان ظاهر می شود. شما نه تنها آن را در پست های مختلف می خوانید، بلکه می توانید آن را در ویدیوهای YouTube، TikTok & Co نیز بشنوید.

“چچه” چیست؟

شما می توانید گزیده ای از ویدئویی را که در آن این اصطلاح برای اولین بار ظاهر می شود در اینجا مشاهده کنید:

در اسپانیایی “cheche” به معنای “اشک آور” یا “متنعم“. در گویش کوبایی نیز می توانید با آن یکی داشته باشید خود نمایی کردن توصیف کردن.

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

در TikTok، این اصطلاح عمدتاً در ویدیوهایی که در منطقه فرانکفورت گرفته شده اند ظاهر می شود. با یک “h” مانند “hotel” و به دنبال آن “ä” تلفظ می شود.

حتی اگر معنای دقیق «چچه» نامشخص باشد، هر زمان که بخواهید به چیزی بدگویی کنید، می توان از این کلمه استفاده کرد. بنابراین می توان از یک طرف برای تمسخر افراد و از طرف دیگر برای اشاره به احمقانه بودن موقعیت ها یا اعمال استفاده کرد. اگر چیزی “چچه” است، شما آن را دوست ندارید.

ممکن است در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام یا توییتر با عبارت «cheche» برخورد کنید. معنی آن چیست؟

رسانه های اجتماعی: اختصارات، میم ها و ایموجی ها