آلمان اولین بازی خود را در مسابقات قهرمانی هندبال جهان جمعه آینده 22 دی ماه برابر قطر برگزار خواهد کرد. اولین بازی فرانسه و لهستان ساعت 9 شب شروع می شود. می توانید برای مسابقات قهرمانی جهان هندبال با یورو اسپورت از تلویزیون همراه شوید. اگر نمی توانید ایستگاه را دریافت کنید یا تلویزیون ندارید، می توانید از طریق سرویس پخش Joyn به پخش زنده Eurosport بروید. فرستنده در برنامه رایگان گنجانده شده است.

گالری عکس را شروع کنید(8 تصویر)

می توانید پخش زنده هندبال را در Joyn در مرورگر خود تماشا کنید. با کانال رایگان، تبلیغات اضافی را در مقابل محتوای واقعی مشاهده می کنید. با اپلیکیشن Joyn، هم اکنون می توانید پخش مسابقات جهانی هندبال را روی گوشی های هوشمند و تبلت های اندرویدی، آیفون، آی پد و بسیاری از دستگاه های دیگر مانند Fire TV یا تلویزیون های هوشمند تماشا کنید. پخش Eurosport درست قبل از شروع شروع می شود در ساعت 20:58.

مسابقات قهرمانی جهان هندبال یکی از اولین رویدادهای ورزشی سال 2023 است. بازی های جام جهانی هندبال را می توانید به صورت زنده و تلویزیونی دنبال کنید. شوت شروع بیست و هشتمین دوره مسابقات قهرمانی جهان امروز چهارشنبه 11 دی ماه است. بازی فرانسه و لهستان آغاز می شود.

Eurosport را در Joyn روشن کنید

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

تیم ملی هندبال آلمان یکمتر جمعه آینده، 13 ژانویه به مسابقات جام جهانی سپس می توانید ساعت 6 بعد از ظهر به صورت زنده با بازی DHB در ZDF هماهنگ کنید. ZDF یک پخش زنده رایگان در وب سایت خود ارائه می دهد. “Das Erste” نیز در مورد مسابقات گزارش خواهد کرد. در 15 ژانویه، دومین بازی گروهی آلمان مقابل صربستان در ARD قابل مشاهده است، قبل از اینکه ZDF آخرین بازی را در مرحله مقدماتی در 17 ژانویه نشان دهد. حریف پس از آن تیم ملی الجزایر است.

جام جهانی هندبال 2023 از امروز آغاز می شود: چه کسی بازی ها را پخش خواهد کرد؟