چه زمانی سینما در دیزنی + نمایش داده می شود؟

کمی پیش بینی در تریلر:

Ant-Man 3، به طور دقیق تر، Ant-Man and the Wasp: Quantumania در حال حاضر همچنان در سینماها است. با این حال، مشتریان Disney + حدس می زنند که پخش به زودی شروع شود تا در بلیط سینما صرفه جویی شود. اما بالاخره زمانش کی است؟

مشترکین Disney+ می توانند مطمئن باشند: دیر یا زود، هر فیلم جدید مارول نیز به ارائه دهنده پخش می رسد. تنها استثنا: ماجراهای انفرادی مرد عنکبوتی. سونی حقوق آنها را دارد و به همین دلیل است که آنها معمولاً خیلی دیرتر به +Disney می رسند. در Ant-Man and the Wasp: Quantumania در واقع امیدی برای شروع پخش در آینده نزدیک وجود دارد. اما کی؟

Ant-Man 3: تاریخ های احتمالی انتشار “Quantumania” در دیزنی +

Ant-Man and the Wasp: Quantumania | تریلر آلمانی شماره 2

اما آیا این فیلم واقعا ارزشش را دارد؟ منتقدان حرفه ای نسبتاً منفی هستند و در مجموع تنها 48 درصد را به Rotten Tomatoes اهدا می کنند. خلاصه آنها (ترجمه شده): “Ant-Man and the Wasp: Quantumania عمدتاً فاقد جرقه سرگرم کننده ای است که مشخصه ماجراهای قبلی بود، اما کانگ جاناتان میجرز یک شرور جذاب است که می تواند مسیر MCU را تغییر دهد.”

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

اگر به زمان انتظار آخرین فیلم ها نگاه کنید، گزینه های مختلفی وجود دارد. در بهترین حالت، یک فیلم بلند فعلی در حال حاضر پس از 40 روز در +Disney در دسترس است. یعنی، از نظر تئوری می‌توانید Ant-Man 3 را در دیزنی پلاس در اوایل آوریل ببینید. از طرفی اخیراً مجبور شدیم کمی بیشتر برای فیلم های جدید مارول صبر کنیم. «پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه» در آغاز نوامبر 2022 در سینماها شروع شد، اما تنها پس از گذشت تقریباً سه ماه، دیزنی + را در 1 فوریه 2023 یافت.

اگر این بازه زمانی را به عنوان پایه در نظر بگیریم، آنگاه یک شروع است در اواخر آوریل یا اوایل ماه می برای Ant-Man and the Wasp: Quantumania واقع گرایانه تر است. در نهایت این نیز به این بستگی دارد که فیلم تا چه زمانی بتواند فعالانه بینندگان سینما را جذب کند. در هر صورت، احتمال اینکه مشترکین Disney+ بتوانند آخرین ماجراجویی Ant-Man را قبل از اکران فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 (2023/05/05) در خانه ببینند بسیار خوب است.

به هر حال Ant-Man and the Wasp: Quantumania چقدر خوب است؟

همکاران Kino.de توانستند با ستارگان فیلم صحبت کنند:

از سوی دیگر تماشاگران این موضوع را کمی متفاوت می بینند و 84 درصد تحت تاثیر فیلم قرار می گیرند. بنابراین در اینجا دوباره آن را داریم: برداشته شده از منتقدان، مورد تجلیل تماشاگران سینما. رای در IMDb متعادل تر است – در حال حاضر 6.6 از 10 امتیاز. برجسته نیست، اما متوسط ​​خوب است. بنابراین، در حالت ایده آل، هرکس باید تصویر خود را تشکیل دهد. و اگر می خواهید شرور بزرگ بعدی MCU (کانگ) را ببینید، به هر حال نمی توانید از Ant-Man 3 اجتناب کنید.