چهار شخصیت Co-op بسیار متفاوت بازی می کنند

مورد قرمز [PC]

در این ویدیو می توانید ایده ای از نحوه بازی Redfall در هر دو حالت تک نفره و چند نفره داشته باشید:

چهار شخصیت Co-op بسیار متفاوت بازی می کنند

رهایی:05/02/2023

در Redfall شما می توانید از بین چهار شخصیت انتخاب کنید که هر کدام تخصص های خاص خود را دارند. البته بهترین بازی زمانی است که شما چهار نفر در حالت Co-op باشید و مهارت ها مکمل یکدیگر باشند. شما میتوانید اما شما همچنین می توانید Redfall را به تنهایی و بدون هیچ مشکلی بازی کنید.

زبان ها:انگلیسی آلمانی

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/03/24 02:00

Redfall نه تنها یک سیم کارت غوطه ور با جهان باز است، بلکه به شما امکان می دهد این دنیا را در همکاری با شخصیت های مختلف کشف کنید. تمام قهرمانان بازی را به شما معرفی می کنیم.

مورد قرمزمنبع

در Redfall می توانید از بین چهار شخصیت زیر انتخاب کنید:

  • دویندر کراسلی: از کودکی به وجود انواع هیولا اعتقاد داشت، بنابراین جزیره ای پر از خون آشام به خوبی برای او مناسب است. او به نبوغ و سلاح های دست ساز متکی است.
  • لیلا الیسون: به عنوان بخشی از تحصیلات خود در مهندسی زیست پزشکی، او مقداری خون خون آشام گرفت و از آن زمان توانسته است از توانایی های تله حرکتی مفیدی استفاده کند.
  • رمی د لا روزا: مهندسی که می تواند حواس خون آشام ها را با ربات رباتیک خود بریبون منحرف کند.
  • یعقوب بویر: همیشه در کنار او یک کلاغ شبح مانند است که خون آشام های دشمن را نشانه می گیرد. جیکوب به تفنگ تک تیرانداز خود تکیه می کند و همچنین می تواند نامرئی شود.

ما قبلاً اجازه داشتیم در یک ماموریت از Redfall بازی کنیم و لیلا و قدرت‌های تله‌کینتیک او را انتخاب کردیم. اینطوری میتونه به عنوان توانایی نهایی، یک همراه را احضار کنید تا برای مدتی در کنار او بجنگد.

جزئیات جالبی که مکانیزم های خالی بازی را کاملاً مجدداً به تصویر می کشد و حتی به بیان داستان Redfall و شخصیت های آن کمک می کند.