چهار شخصیت Co-op بسیار متفاوت بازی می کنند

در Redfall می توانید از بین چهار شخصیت زیر انتخاب کنید:

  • دویندر کراسلی: از کودکی به وجود انواع هیولا اعتقاد داشت، بنابراین جزیره ای پر از خون آشام به خوبی برای او مناسب است. او به نبوغ و سلاح های دست ساز متکی است.
  • لیلا الیسون: به عنوان بخشی از تحصیلات خود در مهندسی زیست پزشکی، او مقداری خون خون آشام گرفت و از آن زمان توانسته است از توانایی های تله حرکتی مفیدی استفاده کند.
  • رمی د لا روزا: مهندسی که می تواند حواس خون آشام ها را با ربات رباتیک خود بریبون منحرف کند.
  • یعقوب بویر: همیشه در کنار او یک کلاغ شبح مانند است که خون آشام های دشمن را نشانه می گیرد. جیکوب به تفنگ تک تیرانداز خود تکیه می کند و همچنین می تواند نامرئی شود.

جزئیات جالبی که مکانیزم های خالی بازی را کاملاً مجدداً به تصویر می کشد و حتی به بیان داستان Redfall و شخصیت های آن کمک می کند.

بستر، زمینه:Windows PC، Xbox Series X

ما قبلاً اجازه داشتیم در یک ماموریت از Redfall بازی کنیم و لیلا و قدرت‌های تله‌کینتیک او را انتخاب کردیم. اینطوری میتونه به عنوان توانایی نهایی، یک همراه را احضار کنید تا برای مدتی در کنار او بجنگد.

نسخه:1.0

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/03/24 02:00

در واقع چیز خاصی نیست نکته برجسته اما این است که مال آنهاست دوست پسر سابق مرده، زیرا لیلا یک بار با یک خون آشام دوست در گذشته اش قرار ملاقات داشت. این دو حتی پس از جدایی با یکدیگر رابطه خوبی دارند، به همین دلیل است که او هنوز هم در موقعیت های دشوار امروز در کنار او ایستاده است.

مورد قرمز [PC]

مورد قرمز [PC]

زبان ها:انگلیسی آلمانی

Redfall نه تنها یک سیم کارت غوطه ور با جهان باز است، بلکه به شما امکان می دهد این دنیا را در همکاری با شخصیت های مختلف کشف کنید. تمام قهرمانان بازی را به شما معرفی می کنیم.

مورد قرمز