چرا باید اکشن RPG را با وجود نقاط ضعف آن بازی کنید

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 1/23/2023 ساعت 12:34 ب.ظ

و دنیای باز Forspoken است یک نکته برجسته دست کم گرفته شده، حتی اگر همه آن را اینطور نبینند. زیرا یک چیز واضح است: با بازی Horizon Forbidden West یا Ghost of Tsushima، به ویژه طرفداران پلی استیشن در سال های اخیر دنیای بازی های ویدیویی زیباتری را دیده اند.

با این حال، مراتع وسیع و صخره های پرنده آتیا به طرز دلپذیری از دیگر بازی های جهان باز متمایز هستند. به جای چندمین شهر بزرگ یا بیوتوپ های معمولی، RPG اکشن به شما ارائه می کند یک دنیای در حال مرگ، که در آن زندگی کم است یا اصلا وجود ندارد.

Forspoken در مورد گیم پلی نیز مسیری غیر متعارف را طی می کند و به شما معرفی می کند ترکیبی بی نظیر از پارکور و جادو. فری به جای تکیه بر سلاح های سنتی مانند شمشیر یا تفنگ، با دشمنان خود با عناصر مبارزه می کند.

در ابتدای ماجراجویی، سنگ ها را به سمت حریفان خود پرتاب می کنید یا اجازه می دهید خارهای غول پیکری از زمین جوانه بزنند. بعداً در داستان کارنامه شما گسترش می یابد و شامل فلاش های نور، لنزهای آتش و بسیاری جادوهای دیوانه کننده دیگر می شود. در حالی که سیستم مبارزه چندان پیچیده نیست، به طرز شگفت‌انگیزی عظیم است و همچنین بسیار دیدنی به نظر می رسد.

Forspoken Steelbook Edition [exklusive Amazon.de] (پلی استیشن 5)

با Forspoken، سازندگان Final Fantasy در حال ورود به یک نام تجاری جدید هستند. می توانید در بررسی ما دریابید که آیا بازی نقش آفرینی اکشن جادویی پس از تعویق های مختلف بالاخره قانع کننده است یا خیر.

ناگفته

مروری بر Forspoken

چند نفره نه
بستر، زمینه PS5 و PC
ژانر. دسته اکشن RPG، جهان باز
توسعه دهنده تولیدات نورانی

آیا Forspoken فانتزی بعدی نهایی است؟

تنها چیزی که وجود دارد این است: فری تمایلی به نجات دنیا ندارد و ترجیح می دهد به زندگی قبلی خود بازگردد. او خیلی به مردم آتیا اهمیت نمی دهد و نظرات در اینجا متفاوت خواهد بود. زیرا فری شخصیتی نیست که شما فوراً آن را دوست داشته باشید. او خودمحور است، زبانش شل است، و اغلب به دشمنانش با بی احترامی می زند: «بهت بکن!»

در طول داستان، فری باید با نیروهای تاریک دست و پنجه نرم کند. (منبع تصویر: Giga / Square Enix)

تنها زمانی که او یک دستبند سخنگو را پیدا می کند که او را به دنیای در حال مرگ آتیا می برد، سرنوشت او به طور ناگهانی تغییر می کند. در آنجا او قدرت جادویی دارد و سریع می شود آخرین امید در برابر یک تهدید باستانی

زبان ها:انگلیسی آلمانی

زیرا ما می‌توانیم این موارد را آشکار کنیم: داستان Forspoken سفر یک قهرمان کلاسیک است و احتمالاً در بسیاری از جاها برای شما آشنا به نظر می رسد. اغلب اوقات این به هیچ وجه نمایشی نیست، زیرا شما هنوز احساس می کنید که به خوبی سرگرم هستید.

این در مورد سیستم پارکور نیز صدق می کند. مانند خود پیام آور خدایان هرمس، شما در دنیای ناهموار آتیا قدم می زنید. در اینجا نیز، پتانسیل کامل در اواخر بازی آشکار می شود، زمانی که شما نه تنها می توانید با سرعت دوید، بلکه یاد بگیرید که روی آب سر بخورید. هنگامی که سیستم را داخلی کردید، یک جریان عالی آشکار می شود و یک حس بازی عالی.

کارهای زیادی برای انجام دادن در آتیا وجود دارد! اما نگران نباشید، تقریباً همه کارها را می توان به سرعت تکمیل کرد. (منبع تصویر: Giga / Square Enix)

گربه‌ها و جعبه‌ها: ماموریت‌های جانبی Forspoken

با این حال، از آنجایی که همه وظایف فردی فقط چند دقیقه طول می کشد، تکالیف هرگز شبیه کار نیستند. دنیای آتیا کارهای زیادی برای انجام دادن ارائه می دهد، اما شما را نمی کشد. مگر اینکه قصد جمع آوری 1000 جعبه نمدی را داشته باشید که در جهان باز توزیع شده است.