در آستانه جمعه سیاه، لیدل آی‌مک 24 اینچی را با قیمتی مقرون به صرفه عرضه می‌کند. این تخفیف 170 یورو کمتر از خود اپل است.اما مراقب باشید: سایر خرده فروشان حتی ارزان تر هستند. معامله فرضی در واقع هیچ است.

Lidl

حتی قبل از جمعه سیاه، قیمت ها در Lidl در حال کاهش است. به خصوص وقتی صحبت از الکترونیک می شود، رقیب Aldi در حال حاضر مداد قرمز را بیرون می کشد و قیمت بسیار ارزان تری ارائه می دهد. یک معامله فرضی است iMac 24 اینچی، یکی از Lidl با قیمت 1499 یورو در رنگ آبی فروخته می شود (به Lidl مراجعه کنید).

Lidl iMac 24 اینچی را حدود 170 یورو ارزان تر از اپل می فروشد

پیشنهاد Lidl برای iMac 24 خوب است، اما بقیه بهتر هستند (منبع تصویر: Lidl)

این یک قیمت رقابتی در مقایسه با اپل است. این گروه آمریکایی حدود 170 یورو بیشتر در فروشگاه آنلاین خود می خواهد. Lidl مدل پایه آی مک را با نمایشگر 24 اینچی ارائه نمی دهد، اما نسخه بهتر را ارائه می دهد. علاوه بر هشتمین هسته پردازشگر گرافیکی، دو پورت USB دیگر، اترنت گیگابیت و یک صفحه کلید با Touch ID برای باز کردن قفل اثر انگشت راحت ارائه می‌دهد.

مشکل با پیشنهاد Lidl: فروشندگان دیگر حتی ارزان تر هستند. این شامل، به عنوان مثال، نوت بوک ارزان تر است. همین مدل با قیمت 1399 یورو در آنجا موجود است (به Notebookscheaper مراجعه کنید). شما همچنان باید هزینه ارسال را بپردازید که در Lidl رایگان است. با 7.99 یورو اضافی، شما همچنان بسیار ارزان‌تر از Lidl رانندگی می‌کنید – نه به اپل.

اگر به دنبال iMac 24 اینچی هستید، بهتر است به سراغ نوت‌بوک‌های ارزان‌تر بروید. یا منتظر جمعه سیاه باشید. در روز خرید، ممکن است قیمت ها حتی بیشتر کاهش یابد.

چقدر Lidl را می شناسید؟

با Lidl و Shell در مصرف سوخت صرفه جویی کنید

حداقل رانندگان واقعاً می توانند با برنامه Lidl صرفه جویی کنند. همراه با شل، تخفیف‌دهنده دوباره کمپین سوخت‌گیری را ارائه می‌کند. برای هر لیتر 3 سنت تخفیف در پمپ بنزین شل وجود دارد.