بازی ای که شباهت زیادی به Minecraft دارد در حال حاضر در جدول های برتر پلی استور قرار دارد. با وجود گرافیک مشابه و کاراکترهای یکسان، بازی برای گوشی های هوشمند فقط یک کلون گستاخانه است.

ماین کرافت

گوشی هوشمند به نظر می رسد مانند Minecraft است

Minecraft هنوز هم یکی از موفق ترین بازی های تمام دوران است. پدیده بلوک در طول زمان تعدادی مقلد پیدا کرده است که برخی از آنها ایده های خود را با خود می آورند. بازی موبایل آموزشگاه صنایع دستی: کلاس هیولا حتی در 5 جدول برتر پلی استور قرار می گیرد.

نگاهی به صفحه محصول در PlayStore قبلاً نشان می‌دهد که Craft School: Monster Class عناصر بسیاری را از Minecraft گرفته است. ریز عکسها از قبل ظاهر کلاسیک Minecraft و همچنین چهره هایی مانند آن را نشان می دهند شخصیت اصلی استیو، زامبی ها، اسکلت ها و اندرمن ها فقط با چشمان گوگ ارائه شده بودند. طرفداران بازی Squid Game موفق نتفلیکس نیز باید با پوسته ها و کارت های مربوطه جذب شوند. «داستان» نیز حول شخصیتی به نام هروبرون می چرخد. شاید یکی از اقوام دور افسانه ماین کرافت، هیروبرین (منبع: مدرسه صنایع دستی: کلاس هیولا)؟

ما به شما خواهیم گفت که چگونه Minecraft واقعی را زیبا جلوه دهید:

کلون های موبایل را از Minecraft و Fall Guys بدزدید

Craft School: Monster Class اکنون بیش از پنج میلیون بار از پلی استور دانلود شده است. بررسی ها امتیاز متوسطی از حداقل 4.2 از 5 ستاره. اگرچه گرافیک و بسیاری از جلوه های صوتی مستقیماً از Minecraft گرفته شده است، بازی موبایل کاملاً متفاوت است. تمرکز بر روی گذرگاه‌های پرش و دویدن همراه با بخش‌های مخفی کاری است.

Craft School: Monster Class در حال حاضر تنها کلون موجود در نمودارهای برتر PlayStore نیست. نسخه Fall Guys از Stumble Guys نیز در آنجا ارائه شده است. دقیقاً مانند الگو، باید چالش‌های مختلف به سبک قلعه تاکشی را نیز تکمیل کنید. کنترل و نقشه‌ها عملاً مشابه بازی‌های Fall Guys هستند.