چانه زنی خودروهای الکترونیکی در VW؟ رئیس پاسخ روشنی می دهد

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

ریسکی که برای تسلا کاملا قابل کنترل است. این خودروساز آمریکایی با اختلاف بیشترین حاشیه را در کل صنعت دارد. همچنین با کاهش قیمت سخاوتمندانه تسلا فوراً خود را در گوشت خود فرو نمی برد.

پس از اینکه تسلا به طور گسترده قیمت بسیاری از خودروهای الکتریکی خود را کاهش داد، صنعت در آشفتگی قرار گرفت. اولین تولید کنندگان چالش جنگ قیمت را پذیرفته اند و به نوبه خود پیشنهادات بهتری برای مشتریان خود ارائه کرده اند. اما الیور بلوم، رئیس فولکس‌واگن، خبر بدی برای مشتریان فولکس‌واگن دارد.

فولکس‌واگن سخت‌گیر است: مانند تسلا کاهش قیمتی وجود نخواهد داشت

سازنده خودروهای الکترونیکی از ایالات متحده اخیراً قیمت مشتریان نهایی را برای چندین مدل کاهش داد. را سبک 3 حدود برای مشتریان آلمانی در حال حاضر برای چند هزار یورو ارزان تر دور از چند هفته پیش در چین، کاهش قیمت ها حتی به اعتراض مشتریانی که درست قبل از کاهش قیمت خرید کرده اند، منجر شده است.

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و یک جایزه زیست محیطی دریافت کنید

فولکس‌واگن نمی‌خواهد در جنگ قیمت‌ها شرکت کند که چه کسی ارزان‌ترین خودروی الکتریکی را به مشتریان ارائه می‌کند. اولیور بلوم، رئیس گروه فولکس‌واگن، اعلان جنگی را که تسلا تقریباً به این صنعت تحمیل کرده است، نمی‌پذیرد. “ما یک استراتژی قیمت را روشن کنید و بر قابلیت اطمینان تکیه کنید. ما به قدرت محصولات و برندهای خود اعتماد داریم.» مدیرعامل به Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung (FAS) گفت.

با این حرکت، تسلا از یک سو اطمینان می دهد که خودروهای الکترونیکی خود تقاضای بسیار بیشتری نسبت به قبل دارند. اخیراً فروش گروه ایالات متحده خوب پیش نمی رود – اگرچه تسلا یک بار دیگر رکورد سالانه جدیدی را ثبت کرده است. از طرفی شما می سازید فشار بر رقابت که افزایش قیمت‌ها در ماه‌های اخیر به‌عنوان لحن را تعیین کرده است. با XPeng، یک سازنده چینی قبلاً با کاهش قیمت جذاب پاسخ داده است.

رئیس تسلا، ایلان ماسک، در بسیاری از شرکت‌های دیگر نقش دارد:

تسلا در مقابل فولکس واگن: مبارزه برای تاج و تخت خودروهای الکترونیکی تمام نشده است

به گفته مدیرعامل، با این حال، مشتریان فولکس‌واگن نیازی ندارند منتظر این واقعیت باشند که این گروه و بنابراین برندهای مرتبط در مقابل فشارها سر فرود آورند. برای بلوم، این تصمیم دلیلی برای انحراف از اهداف قبلی نیست. فولکس واگن می خواهم ادامه دهم”تامین کننده خودروهای الکتریکی پیشرو در جهان تبدیل شود. شما نمی خواهید سودآوری خود را به خطر بیندازید.