غیرعادی نیست که تاریخ انتشار در صنعت بازی به عقب کشیده شود. دلایل زیادی برای این وجود دارد و همچنین تاخیر در Ubisoft وجود دارد. بازسازی بازی Prince of Persia: The Sands of Time بعدا منتشر خواهد شد، اما کسانی که پیش خرید کرده اند اکنون پول خود را پس خواهند گرفت.

شاهزاده ایرانی - سندز زمان

Ubisoft: Prince of Persia Remake هنوز منتشر نشده است

بازسازی بازی آینده در سال 2020 اعلام شد. Prince of Persia: The Sands of Time باید در سال 2021 منتشر شود و هم طرفداران قدیمی را خوشحال کند و هم طرفداران جدید را جلب کند. از آن زمان تاکنون چیز زیادی در مورد بازی شنیده نشده است و اگر شنیده شده است، دوباره به تعویق افتاد.

این بازی ابتدا در یک استودیوی Ubisoft در هند در دست ساخت بود، اما از آن زمان به Ubisoft Montreal تحویل داده شد. هنوز مشخص نیست این بازی چه زمانی منتشر خواهد شد. هر چند در 5-6 ماه آینده این اتفاق نخواهد افتاد.

«ما به کاری که یوبی‌سافت پونا و یوبی‌سافت بمبئی انجام داده‌اند، افتخار می‌کنیم، و یوبی‌سافت مونترال از بینش‌های آن‌ها بهره خواهد برد، زیرا تیم جدید کار را برای ارائه یک بازسازی عالی ادامه می‌دهد. در نتیجه، ما دیگر به دنبال انتشار FY23 نیستیم و بازی از لیست حذف شده است.» نماینده استودیو در ژوئن گفت (منبع: PC Gamer).

در سال 2020، یوبی سافت بازی را با این تریلر معرفی کرد:

شاهزاده ایرانی: شن های زمان

خیلی صبر کردی؟ یوبی سافت پول شما را پس می دهد

بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake هنوز در دست ساخت است و قطعا منتشر خواهد شد. یوبی سافت در یک پرسش متداول به سوالات متداول پاسخ داده است. اونجا هم میگه تمام پیش‌سفارش‌های قبلی به دلیل تاخیر لغو شده و در صورت لزوم بازپرداخت شده است. پس از اعلام تاریخ انتشار جدید بازی، پیش‌سفارش‌ها می‌توانند از سر گرفته شوند (منبع: یوبی‌سافت).