Pixel 6a اکنون با قیمت 459 یورو RRP قابل پیش‌سفارش است. اگر نمی توانید یا نمی خواهید این مبلغ را به یکباره جمع آوری کنید، جایگزین خرید گوشی گوگل با قرارداد ارزان دارید. با Blau می توانید آن را با تعرفه کوچک 20 یورو در ماه دریافت کنید و علاوه بر آن یک جایزه پیش خرید نیز وجود دارد.

هدفون Google Pixel 6a + در معامله تعرفه در Blau

اگر می خواهید یکی از اولین کسانی باشید که گوشی هوشمند میان رده جدید گوگل را در دستان خود نگه می دارد و همچنین به تعرفه نیاز دارید، می توانید آن را در آبی معاملات مناسب برای راه اندازی بازار پیکسل 6a (به پیشنهاد روی آبی مراجعه کنید). به عنوان مثال، شما می توانید تعرفه “Blau Allnet L” را با 19.99 یورو در ماه برای تلفن همراه تنها با 1 یورو تضمین کنید. نرخ ثابت Allnet و SMS و همچنین 4 گیگابایت LTE شامل. اگر به حجم داده بیشتری نیاز دارید، می توانید ارزان باشید 10 گیگابایت یا 15 گیگابایت شارژ کردن در هر صورت هدفون بی سیم وجود دارد Pixel Buds Series یک هدیه پیش‌سفارش رایگان در بالا

جزئیات تعرفه در یک نگاه

  • تعرفه: آبی Allnet L
  • شبکه: o2
  • 4 گیگابایت LTE (حداکثر 25 مگابایت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • مدت قرارداد 24 ماهه، مهلت اخطار 1 ماهه

Google Pixel 6a به رنگ آبی: به همین دلیل است که پیشنهاد ارزش آن را دارد

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(ماهانه)
19.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
1 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
0 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
4.99 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
485.75 یورو
مقادیر دستگاه
(بهترین قیمت های آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
459 یورو (تلفن همراه) + 80 یورو (جوانه)
تعرفه هزینه موثر
(هزینه های کل منهای مقادیر دستگاه)
-53.25 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه -2.22 یورو
مشاهده پیشنهاد

Google Pixel 6a (128 GB) با RRP 459 یورو شروع می شود، برای Pixel Buds A-Series حداقل 80 یورو در حال حاضر سررسید است. بنابراین، گوشی هوشمند کاملاً جدید Google به همراه Buds را با قرارداد آبی ارزان‌تر از بدون آن دریافت می‌کنید! پیشنهادی که اگر بتوانید هم از تلفن همراه و هم از هدفون استفاده کنید قطعا ارزشش را دارد.

محاسبه با قیمت پایین تنها در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد به موقع آن را لغو کنید. اگر فراموش کنید، قرارداد دیگر یک سال دیگر تمدید نخواهد شد، اما از ابتدای سال 2022 به صورت ماهانه فسخ می شود.