پول جیبی از طریق برنامه و کارت – این روش کار می کند

تجربیات کاربران تا کنون فوق العاده خوب است. در Trustpilot، این سرویس از امتیاز عالی برخوردار است 4.7 با حداکثر 5 ستاره. مهمتر از همه، به طور مثبت تأکید شده است که برنامه بسیار واضح و آسان برای استفاده است. والدین از ویژگی “محدودیت و امنیت” قدردانی می کنند، که اجازه می دهد پرداخت ها محدود و نظارت شوند. عملکرد طرح پس انداز نیز یکی از محبوب ترین ویژگی ها است.

والدین و فرزندان دیدگاه های متفاوتی در مورد برنامه دارند. در برنامه Bling، سرپرستان قانونی می توانند مراقب هزینه ها باشند، در حالی که کودکان و جوانان به طور مستقل از طریق برنامه و فیزیکی “Bling Card” هزینه می کنند. این برنامه برای گوشی های هوشمند اندروید و آیفون در دسترس است. دانلود رایگان است، اما برای استفاده از ویژگی های پول، اشتراک پولی لازم است.

کارت Bling: پول جیبی را از طریق برنامه مدیریت کنید

علاوه بر مدیریت مالی، این برنامه همچنین نکات و توصیه‌هایی در مورد نحوه مدیریت صحیح پول ارائه می‌دهد. برای مثال می‌توان اهداف پس‌انداز را تعیین کرد تا به‌عنوان مثال، مقدار پولی که هنوز برای دوچرخه جدید وجود ندارد، زیر نظر داشته باشیم.

بلینگ: تجربیات چطور است؟

در اپ استور iOS، کاربران نیز مشتاق هستند. رتبه بندی کلی بیش از 2000 بررسی وجود دارد 4.8 ستاره. از جمله اینکه این اپلیکیشن به گونه ای طراحی شده است که برای کودکان مناسب است و کودکان می توانند بلافاصله از آن استفاده کنند. طبق تجربه، اپلیکیشن bling روش خوبی برای آشنا کردن کودکان با موضوع «پول» است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

هزینه های مرتبط با استفاده از برنامه Bling با “Bling Card” وجود دارد. این یک کارت پول فیزیکی است. قیمت 2.99 یورو در هر ماه و برای هر فرزند است. لغو در هر زمانی در پایان یک ماه امکان پذیر است. اعتبار را می توان با کارت اعتباری شارژ و مدیریت کرد. استفاده از “Bling Card” است از سن 7 سالگی مورد نظر. این با بند “پول جیبی” از قانون مدنی آلمان (§ 110 BGB) مطابقت دارد.

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

“کارت Bling” متعلق به برنامه Bling است. این یک کارت پیش‌پرداخت است که می‌توان آن را با مبلغ ثابت بارگیری کرد (اطلاعات بیشتر در مورد کارت در Bling). سپس جوانان می توانند اعتبار را در فروشگاه های آنلاین و فروشگاه های محلی خرج کنند. والدین تعیین می کنند که اعتبار برای کدام مغازه ها می تواند به صورت آنلاین استفاده شود. دسته های بزرگسالان به طور خودکار توسط Bling مسدود می شوند. برخی از روش های پرداخت مانند خرید در حساب و اشتراک نیز می توانند در برنامه bling مسدود شوند. حساب Bling نمی تواند اضافه برداشت شود.

Bling: هزینه برنامه و کارت

والدین می توانند برای فرزندان خود پول ارسال کنند یا اعتبار را در “Bling Card” فعال کنند. وظایف و قوانین مختلفی را می توان در برنامه تنظیم کرد که برای آنها پول جیبی وجود دارد. به عنوان مثال، می توانید برای چمن زنی یا کمک در اطراف خانه، جایزه را باز کنید.

اگر نمی خواهید در قلک برای فرزندانتان پول جیبی جمع کنید، بلکه می خواهید آن را به صورت دیجیتالی مدیریت کنید، با «Bling» اپلیکیشن پس انداز مناسب برای گوشی هوشمند خود را پیدا خواهید کرد. این برنامه به والدین امکان جمع آوری و مدیریت پول را می دهد. به این ترتیب کودکان و نوجوانان نحوه برخورد با مسائل مالی را در سنین پایین می آموزند.

برنامه