پنهان در آیفون: اپلیکیشن مخفی اپل کشف شد

آیفون جدید دستی؟ سپس حتما نکات راه اندازی ما را بررسی کنید:

حتی بهتر: از این طریق خیلی سریعتر است

بستر، زمینه:Mac OS X

تا حدودی پنهان: اسکنر کد جایگزین در آیفون

آیا iOS را مانند پشت دست خود می شناسید و با تمام نکات، ترفندها و ترفندهای سیستم عامل آیفون آشنا هستید؟ با این حال، حتی برخی از کارشناسان هنوز از یک برنامه مخفی اپل اطلاعی ندارند. ما به شما خواهیم گفت که چیست و چه کاربردی دارد.

مجوز:نسخه کامل

حالا یکی داریم اسکنر کد QR واقعی در مقابل ما، که با آن می توانیم “کدهای پاسخ سریع” را اسکن کنیم. در شرایط نوری نامناسب، می‌توانیم LED عقب آیفون را نیز روشن کرده و محل را متناسب با آن روشن کنیم. اما برخلاف اسکنر QR در اپلیکیشن دوربین آیفون بدون پنجره جدید در سافاری باز شد، در عوض a شروع می شود مرورگر درون برنامه ای خود که به طور خودکار نتیجه جستجو را هنگام بسته شدن برنامه حذف می کند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع ما فرض می کنیم: در پایان، برنامه مخفی گفته شده کم و بیش یک عملکرد در مرکز کنترل نیست. بنابراین، گزینه فراخوانی آنها از طریق جستجو هنوز باقی مانده است، اما در واقع کاملاً بی معنی است. با این حال، چیزهایی که مدام پیدا می کنید جالب است.

سازمان بهداشت جهانی iOS14، iOS15 یا همچنین iOS 16 بر روی آیفون خود نصب شده است، او اکنون می تواند شروع به جستجوی آن کند. و بعد از یکی برنامه مخفیکه اپل آن را در سیستم مخفی کرده است. و چگونه آنها را پیدا کنیم؟

  • ابتدا در را باز می کنیم ماسک جستجو در آیفون. به سادگی با انگشت خود روی صفحه اصلی به پایین بکشید.
منبع تصویر: GIGA (Screenshot
  • حالا ما می دهیم “کد اسکنر” الف – در حال حاضر ما اپلیکیشن مخفی به همین نام نمایش داده.
  • فقط الان در نتیجه، یعنی خود برنامه، ضربه زدن و برنامه باز می شود.
منبع تصویر: GIGA (Screenshot

زبان ها:آلمانی

بنابراین برنامه پنهان می ماند. با این حال، یکی دیگر وجود دارد امکان متفاوت، برای فراخوانی آنها، یک مرگ خیلی سریعتر کارکرد. زیرا به جای اینکه هر بار نام اسکنر کد را تایپ کنیم، می توانیم از آن استفاده کنیم عملکرد دقیقاً یکسان از طریق مرکز کنترل دسترسی – قابل دسترسی با یک تند کشیدن کوتاه به بالا. برای انجام این کار، به سادگی روی نماد کوچک اسکنر کد در نقطه مشخص شده ضربه بزنید – انجام شد.

منبع تصویر: GIGA (Screenshot