پنهان در آیفون: اپلیکیشن مخفی اپل کشف شد

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

حالا یکی داریم اسکنر کد QR واقعی در مقابل ما، که با آن می توانیم “کدهای پاسخ سریع” را اسکن کنیم. در شرایط نوری نامناسب، می‌توانیم LED عقب آیفون را نیز روشن کرده و محل را متناسب با آن روشن کنیم. اما برخلاف اسکنر QR در اپلیکیشن دوربین آیفون بدون پنجره جدید در سافاری باز شد، در عوض a شروع می شود مرورگر درون برنامه ای خود که به طور خودکار نتیجه جستجو را هنگام بسته شدن برنامه حذف می کند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع مهم است بدانید: برنامه اسکنر کد متاسفانه ما می توانیم آن را به عنوان نماد در صفحه اصلی قرار ندهید. در ضمن ما هم نمیتونیم حذفشون کنیم.

مجوز:نسخه کامل

نسخه:14.0

زبان ها:آلمانی

ما فرض می کنیم: در پایان، برنامه مخفی گفته شده کم و بیش یک عملکرد در مرکز کنترل نیست. بنابراین، گزینه فراخوانی آنها از طریق جستجو هنوز باقی مانده است، اما در واقع کاملاً بی معنی است. با این حال، چیزهایی که مدام پیدا می کنید جالب است.

بستر، زمینه:Mac OS X

تا حدودی پنهان: اسکنر کد جایگزین در آیفون

سازمان بهداشت جهانی iOS14، iOS15 یا همچنین iOS 16 بر روی آیفون خود نصب شده است، او اکنون می تواند شروع به جستجوی آن کند. و بعد از یکی برنامه مخفیکه اپل آن را در سیستم مخفی کرده است. و چگونه آنها را پیدا کنیم؟

منبع تصویر: GIGA (Screenshot
منبع تصویر: GIGA (Screenshot

آیفون جدید دستی؟ سپس حتما نکات راه اندازی ما را بررسی کنید:

حتی بهتر: از این طریق خیلی سریعتر است

بنابراین برنامه پنهان می ماند. با این حال، یکی دیگر وجود دارد امکان متفاوت، برای فراخوانی آنها، یک مرگ خیلی سریعتر کارکرد. زیرا به جای اینکه هر بار نام اسکنر کد را تایپ کنیم، می توانیم از آن استفاده کنیم عملکرد دقیقاً یکسان از طریق مرکز کنترل دسترسی – قابل دسترسی با یک تند کشیدن کوتاه به بالا. برای انجام این کار، به سادگی روی نماد کوچک اسکنر کد در نقطه مشخص شده ضربه بزنید – انجام شد.

منبع تصویر: GIGA (Screenshot

آیا iOS را مانند پشت دست خود می شناسید و با تمام نکات، ترفندها و ترفندهای سیستم عامل آیفون آشنا هستید؟ با این حال، حتی برخی از کارشناسان هنوز از یک برنامه مخفی اپل اطلاعی ندارند. ما به شما خواهیم گفت که چیست و چه کاربردی دارد.