پس انداز کردن آن هنگام خرید تلفن همراه بسیار آسان است

Honor از سازنده کره جنوبی سامسونگ پیروی می کند، که همچنین گزینه مشابهی برای “تجارت در” را مجاز می کند. Honor گزینه بازگشت را نه تنها در این کشور، بلکه (تا کنون) در بریتانیا، فرانسه، اسپانیا و ایتالیا نیز ارائه می دهد. این برنامه به لطف همکاری با گروه بازرگانی ایجاد شد که یک راه حل برگشتی برای تلفن های همراه دست دوم ارائه می دهد. پیتر ژو، رئیس بازرگانی آلمان در HONOR آلمان، تأکید می‌کند: «با این اتحاد ما در حال کمک به محدودیت زباله های الکترونیکی و برای ترویج مصرف مسئولانه.

Honor Magic 5 Pro آینده نیز باید از نظر نرم افزاری بادوام تر باشد: آپدیت های اندروید به مدت 3 سال ارائه می شود، به روز رسانی های امنیتی برای 5 سال. Honor این را به عنوان یک “سیگنال واضح برای آگاهی بیشتر از محیط زیست” توصیف می کند – و این بدون شک گامی در مسیر درست است. با این حال، سازندگانی مانند گوگل، سامسونگ یا اپل به‌روزرسانی نرم‌افزار را حداقل به مدت 4 سال تضمین می‌کنند. وقتی صحبت از پایداری به میان می‌آید، Honor هنوز جای پیشرفت دارد.

از مارس 2023 یعنی Honor Magic 5 Lite (مشاهده در زحل) در دسترس و مناسب است، از آن زمان Honor امکان بازپس گیری فناوری استفاده شده را فراهم کرده است. برنامه رستگاری Honor در کار است 3 مرحله: ابتدا برند یا مدل دستگاه را در نوار جستجو وارد کنید. لزوماً نباید گوشی هوشمند یا تبلت Honor باشد. هنگامی که مدل خود را پیدا کردید، اطلاعاتی در مورد دستگاه ارائه می دهید تا بتوانید ارزش بازخریدی تجربه کردن سپس دستگاه را ارسال می‌کنید: در کارگاه Honor بررسی می‌شود و مبلغ مربوطه به شما پرداخت می‌شود. به عنوان مثال، اگر می خواهید یک تلفن همراه جدید تهیه کنید، می توانید تلفن هوشمند قدیمی خود را ارسال کنید و به راحتی در هنگام خرید یک گوشی جدید در هزینه خود صرفه جویی کنید.

اسکرین شات برنامه بازپس گیری Honor را نشان می دهد.
در Honor اکنون می توانید فناوری استفاده شده خود را بفروشید (منبع تصویر: GIGA)

سازنده چینی آنر نیز در این کشور نامی برای خود دست و پا می کند. اکنون سازنده، سامسونگ را به عنوان الگو انتخاب کرده و گام مهمی در جهت پایداری برداشته است.

Honor: تلفن های همراه قدیمی را به راحتی به پول نقد تبدیل کنید

طبق گفته های خود، آنر با سری جدید مجیک 5 به تولید پایدار توجه بیشتری کرده است: مجیک 5 لایت اینگونه ساخته می شود. از مواد قابل بازیافت و باتری قوی 5100 میلی آمپر ساعتی نیز به گفته سازنده کمکی به پایداری بیشتر است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

در مقالات دیگر می توانید درباره پایداری بیشتر بدانید:

GIGA توصیه می کند

مقاله پایداری در GIGA

در ویدیوی ما Honor Magic 5 Pro را با جزئیات به شما نشان می دهیم:

سری Magic 5 پایه و اساس پایداری بیشتر را ایجاد می کند

موضوعاتی مانند پایداری و حفاظت از محیط زیست نیز به طور فزاینده ای در دنیای فناوری مرتبط می شوند. برای تولید دستگاه های مختلف اغلب از مواد اولیه استفاده می شود که در شرایط نامناسب و نه غیرقانونی استخراج می شود. تاثیر بر محیط زیست دارند. یک راه حل می تواند این باشد که اجازه ندهید فناوری دور ریخته شده گرد و غبار را در کشو جمع کند، اما این بهتر است دستگاه ها را بازیافت کنید. سازنده چینی Honor اکنون می خواهد این روند را تسهیل کند.