پس از 12 سال Skyrim: کهنه سرباز Bethesda راز بزرگ فروش را فاش می کند

در Skyrim می توانید یک ابدیت را بگذرانید:

The Elder Scrolls V: Skyrim (نسخه سالگرد) - [PlayStation 4] |  ارتقاء رایگان به PlaySt

با The Elder Scrolls 5: Skyrim، Bethesda در سال 2011 موفق به دریافت نقش آفرینی واقعی شد و هنوز هم همینطور است. هنوز توسط هزاران بازیکن به طور همزمان بازی می شود. از زمان عرضه اول برای PC، PS3 و Xbox 360 اتفاقات زیادی افتاده است. در سال های بعد، Bethesda برخی از افزونه ها را اضافه کرد و همچنین بازی را در نسخه های بهبود یافته ای مانند نسخه ویژه و نسخه سالگرد برای نسل های جدیدتر کنسول ها منتشر کرد.

زبان ها:آلمانی

The Elder Scrolls V: Skyrim (نسخه سالگرد) – [PlayStation 4] | ارتقاء رایگان به PlaySt

تقریباً 12 سال از زمانی که بازیکنان برای اولین بار وارد Skyrim شدند و ماجراجویی های بی شماری را تجربه کردند، می گذرد. از آن زمان، Bethesda به درستی از RPG طولانی مدت بهره برداری کرده است – با موفقیت، همانطور که تاد هوارد کهنه کار Bethesda اکنون به طور معمول در یک مصاحبه به آن اشاره می کند.

The Elder Scrolls V: Skyrim

چند نفر هنوز Skyrim بازی می کنند؟

نسخه:1.9.32.0.8

نمی توان گفت چند نفر هنوز به طور منظم Skyrim را در پلی استیشن، ایکس باکس یا نینتندو سوییچ بازی می کنند. با این حال، به لطف صفحه Steam Charts، می‌توانیم ببینیم که چه تعداد از کاربران Steam همچنان در حال رومینگ Skyrim هستند و توسط Nazeem در Whiterun مورد توهین قرار می‌گیرند.

با مدهای مناسب، Skyrim هنوز هم امروز احساس تازگی و مدرن می کند:

رهایی:11/11/2011

اگر میانگین تعداد بازیکنان را در 30 روز گذشته از نسخه اصلی، نسخه ویژه و نسخه VR جمع کنید، بلند می شوید حدود 23200 بازیکن همزمان. به عبارت دیگر: به نظر می رسد تبلیغات Skyrim تقریباً 12 سال پس از شروع فروش ادامه دارد. و احتمالاً زمانی به پایان خواهد رسید که بتسدا در نهایت با جانشین خود در گوشه و کنار بیاید. با این حال، احتمالاً چند سال طول می کشد.منبع

در اوایل سال 2017، Skyrim با فروش بیش از 30 میلیون واحد یکی از موفق ترین بازی های تاریخ بازی های ویدیویی بود (منبع: ویکی پدیا). اما این بازی افسانه ای نقش آفرینی از آن زمان تاکنون چند بار فروخته شده است؟ در مصاحبه ای با استارفیلد با IGN، تاد هاوارد به طور اتفاقی این اطلاعات را منتشر می کند:

بستر، زمینه:ویندوز کامپیوتر، پلی استیشن 3، ایکس باکس 360، ویندوز

12 سال پس از انتشار: Skyrim به نقطه عطف دیوانه کننده ای می رسد

بنابراین Skyrim موفق شده است آمار فروش خود را از آخرین گزارش سطح آب دو برابر کند. نسخه‌ها و پورت‌های جدید کنسول‌های جدید باید برای Bethesda ارزشمند بودند.