پس از شکست اخیر GTA: Rockstar عواقبی را به دنبال دارد


Rockstar Games در چند سال گذشته پروژه‌های مختلفی را اعلام کرده است، از جمله GTA: The Trilogy، چندین ریمستر و GTA 6. اولی در نوامبر 2021 منتشر شد اما برای بسیاری از طرفداران شکست فاجعه‌باری بود. پس از این فلاپ، استودیو اکنون در حال ترسیم عواقب آن است.

GTA 6

یک افشاگر معروف در مورد برنامه های آینده Rockstar Games اظهار نظر کرده است. اگر گفته های او درست باشد، استودیو اکنون برخی از پروژه ها را به حالت تعلیق در می آورد.

Red Dead Redemption و GTA 4: کار روی ریمستر متوقف شد

پس از اینکه Rockstar در پایان سال 2021 بازی GTA: The Trilogy را راه اندازی کرد، انتقادات زیادی از سوی بازیکنان صورت گرفت. لکنت، اشکالات و گرافیک ناامید کننده از جمله دلایل دیگر توقف فروش در این بین بود. علاوه بر این، استودیو با اعلام اینکه در برابر مدها و پروژه های قدیمی طرفداران، حتی اگر آنها کمک کرده باشند، طرفداران را خشمگین کرد. هنوز هم تلاش‌هایی برای بهبود سه نسخه کلاسیک شامل GTA 3، GTA: Vice City و GTA: San Andreas با به‌روزرسانی‌ها انجام می‌شود.

طبق گفته‌های Tez، یکی از اعضای مورد اعتماد GTA، به همین دلیل است که Rockstar در حال حاضر از ریمسترها دوری می‌کند. منابع و انرژی آینده به بازی بزرگ بعدی، Grand Theft Auto 6 مستقیم. به گفته سایت Kotaku، اظهارات Tez با آنچه که از منابع خود شنیده اند نیز مطابقت دارد. با این حال، تاکنون هیچ بیانیه رسمی از سوی Rockstar Games (منبع: Kotaku) منتشر نشده است.

اگر Rockstar این اشتباهات را انجام دهد، GTA 6 می تواند خوب باشد:

GTA 6: آیا این می تواند بر روی انتشار تأثیر بگذارد؟

اکنون به طور رسمی مشخص شده است که این استودیو با سرعت تمام بر روی توسعه GTA 6 کار می کند. تا کنون، خودی ها فرض می کردند که بازی قبل از سال 2025/2026 منتشر نخواهد شد – اما اگر درست باشد که Rockstar اکنون منابع بیشتری را برای آن اختصاص داده است. انتشار را می توان به جلو هل داد.

اتفاقا در حال حاضر شایعات و گمانه زنی های زیادی در مورد GTA 6 وجود دارد. اگر می‌خواهید در مورد آن بیشتر بدانید، مرور مفید ما را توصیه می‌کنیم.منبع